Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 078 Seni Öldüreceğim

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım;

Bildiğim ve şimdiye kadar okuduğum kadarı ile Bilka Örümceklerin içinde pek dolgu macera olmazdı. Sadece bir kere Maskeli Kadın'ın bir macerasını okuduğumu anımsıyorum. Tabii yaklaşık 180 sayının ancak 20-30 unu okuduğumdan eksik biliyor olabilirim. Bu sayı içinde bildiğimiz anlamda dolgu macera içeren bir sayı. Sayının yarısı "İndiana Jones"a ayrılmış.

Sevgi & Saygı

rmcek7801.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,666
Kasımpaşa
Çizgi roman'ın her dalından kendisi sevmese de örnekler veren dostuma
emekleri için, örümcek için
çizgi roman için teşekkür ederim.
Sevgilerimle..

alasur

Aktif Üye
7 Haz 2011
329
155
Klasik teksas conan... serisinden farklı gelir bana bu süperman veya örümcek adam serisi... Pek ısınamadım nedense , ama arada farklılık renk getiriyor :)

teşekkürler

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Zevkler çok değişik olabilir. Ama emek, her yerde emektir.
Emeklerin için çok teşekkürler üstâdım.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Değerli kardeşim çok teşekkür ederim ellerinize sağlık,en iyi günler sizlerin olsun.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,082
Çok teşekkürler...Evet hatırlatmanız iyi oldu:Bilka Örümcek Adam albümlerinde dolgu malzemesi olarak kullanılan diğer kahramanlar: Superman,Namor,Hulk,Maskeli Kadın,Indiana Jones,Kazar,Iron Fist.
Keşke Indiana Jones'un tüm maceralarını yayınlasalardı...:cool:

İçindekiler:

- Örümcek Adam - Seni Öldüreceğim (1. bölüm)
- Örümcek Adam - Seni Böcek Gibi Ezeceğim (2. Bölüm)
- Indiana Jones - Hayal Ülkesi (1. Bölüm)
- Indiana Jones - Yeşil Işık Tapınağı (2. Bölüm)

Yayın Tarihi: Ocak 1987

Özet:

Seni Öldüreceğim (1. bölüm) , Seni Böcek Gibi Ezeceğim (2. Bölüm)
Daily Bugle , Peter'i Pennsylvania'da Smitwill kasabasında Yıldırım adlı süperkahraman hakkında bilgi toplamak için gönderir.Yıldırım,gizli kimliği ortaya çıkınca intihar eder.

Hayal Ülkesi (1. Bölüm) , Yeşil Işık Tapınağı (2. Bölüm)

08-that-you-abner.jpg

Indiana Jones,Himalayalarda olduğu sanılan Marion'un babasını aramaktadır.

Son düzenleme:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Ah bu adam beni öldürecek :)
Sevmez taytlıları ama dur bu forumda eksik der acımaz saatlerini verir tarar insanlar okusun diye!
Masum insan sevgisi bu olsa gerek?
Bizde seni seviyoruz abicim ve kalbini...

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,529
14,057
Denizli - İstanbul
Değerli dostlarım;

Bildiğim ve şimdiye kadar okuduğum kadarı ile Bilka Örümceklerin içinde pek dolgu macera olmazdı. Sadece bir kere Maskeli Kadın'ın bir macerasını okuduğumu anımsıyorum. Tabii yaklaşık 180 sayının ancak 20-30 unu okuduğumdan eksik biliyor olabilirim. Bu sayı içinde bildiğimiz anlamda dolgu macera içeren bir sayı. Sayının yarısı "İndiana Jones"a ayrılmış.

Sevgi & Saygı

rmcek7801.jpg

Paylaşım ve Emek için Teşekkürler...

Örümcek Adam kitaplarında dolgu macerası olarak diğer Marvel Serilerinden maceralar görmek normal bir durum... Sadece "İndiana Jones" değil... "Maskeli Kadın, Hulk, Ka-Zar, Namor ve FF"'den de maceralar kullanılmıştır... Hatta son dönemlerde olayın tadını kaçırıp dolgu malzemesi olarak eski maceraları tekrar yayınlamaya başlamışlardı.