Marvel Süper Macera Sayı 23 (Temmuz Ağustos 2011)

aneptun2

Yeni Üye
14 Şub 2011
86
120
s0001390x600.jpg

Arkadaşlar Avengers bölümüne açmayı düşünüyodum ama sonuçta Spidey daha fazla olduğu için buraya açmaya karar verdim.Ancak önceden taratıp koyduğum Spiderman Maceraları na devam etmeyi düşünmüyorum siz ne dersiniz ? Benim aklımda şu an koyduğum Süper Macera dergisindeki maceralar var.Bunlar diğer Spideylerden daha uzun umarım seversiniz lütfen yorum attığınızda istediğiniz konuk kahraman veya istediğiniz (spiderman) düşmanı yazın diğer sayıyı ona göre taratıyım.Saygılar...Çenem biraz düşüktür kusura bakmayın artık :D :D

Buyrun link:

görsel koyamadım diğerlerinde koymaya çalışacağım. İyi Seyirler(mi denir artık çizgi roman okurken :) ? )​

Moderatör tarafında düzenlendi:

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Doğrusu ben bu kadar güzel bir tarama beklemiyordum.Gerçekten çok güzel bir tarama olmuş.

Bu harika kitap ve harika tarama için çok teşekkürler.

Ellerine sağlık Aneptun, çok sağol.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Evet diğerleri ve spiderman maceraları daha bir yaşça küçüklere özel gibi basit anlatımlara sahip gibi ne yazık ki..
Bana göre başladığın serilerin devamı olacak şekilde devam edersen daha iyi olur.
Misal kulakları çınlasın Katr dostumuz bilkaları serileri devam edicek şekilde sıraladığı için bu gün gerçekten ona özelmiş gibi görünen Örümcek ve Superman serilerine sahiptir forumumuz.
Aynı özveriyi gösterecek ender arkadaşlardan olduğuna inanıyorum ve teşekkür ediyorum..