The Amazing Spider-Man Hoz Comics! Cilt 3 - İç Savaş Yaklaşıyor

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,782
Hoz Comics - Spider-Man Cilt 03 - İç Savaş Yaklaşıyor

Türkiye'de uzun bir zaman çektiğimiz Örümcek Adam açlığımıza kısa bir süre de olsa son veren HOZ Comics'e kendi adıma çok teşekkür ederim.

"Öteki" serisi bitti. Örümcek "Amazing Spider-Man" serisinden devam ediyor...

Arka Kapak;
İç Savaş Yaklaşıyor'la Marvel Evreni, bundan sonra hiçbir şeyin aynı olmayacağının sinyallerini veriyor!

Örümcek Adam'ın artık yepyeni bir hayatı vardı. Ölümden geri dönmüş ve yeni güçler kazanmış ve son zamanlardaki en iyi arkadaşı Tony Stark ona, üstün özellikleri olan yeni bir kostüm tasarlamıştı. Her şey yolunda gidiyor gibi görünürken, sorun neredeydi?..
Ufukta görünmeye başlayan bulutlar bir fırtınanın yaklaşmakta olduğunun habercisiydi. Örümcek Adam'ın, hayatla ve etrafındaki insanlarla kurduğu bağlar, yaklaşmakta olan bu fırtınaya karşı koyma gücünü belirleyecekti. Amerikan hükümetinin yasallaştırmak istediği 'Kayıt Yasası' tüm Marvel Evreni'ni ortasından ikiye bölmek üzereydi. Gelişen olaylar sonucunda Peter Parker'ın zor bir kişisel karar vermesi gerekiyordu.
Ve sadık okuyucu... Tüm bunlar olurken, sana da şu soruyu yanıtlamak kalıyordu:
Peki sen kimin tarafındasın?

Bu cilt 5 orjinal sayı içeriyor;
Amazing Spider-Man 529
Amazing Spider-Man 530
Amazing Spider-Man 531
Amazing Spider-Man 532
Amazing Spider-Man 533

C03.jpg

Orjinal Kapaklar,

529.jpg
530.jpg
531.jpg
532.jpg
533.jpg

Hoz Comics;

İyi seyirler

Moderatör tarafında düzenlendi:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
şu bulunamayacak kitabları indirip okuyorsunuz ve iki kelam yazmak zor geliyor ya? diyecek laf yok arkadaşlar..
bu insanlar saatlerce uğraşıp tarıyor gıkları çıkmadan.. azcık insaf..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Civil War Marvel evreninin en önemli hikayelerinden biridir.
Civil War'a ağ kafanın nasıl bulaştığını merak ediyorsanız mutlaka okuyun.
Teşekkürler. Eline sağlık.

serdal01

Yeni Üye
29 Haz 2009
55
48
abicim bu büyük emeklerden dolayı çok ama çok teşekür ederim. hakkınızı ödemek gerçektende çok zor.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Örümcek adam senden soruluyor.
Kıymetli paylaşımların için içten teşekkürlerimi kabul et.

Everest

Yeni Üye
11 Ağu 2011
31
2
Güzel seri olmadığına şüphem yok fakat indirdiğim dosyanın uzantısı .cbr, ve ben bunu hangi programın açtığını bilmiyorum. Ayrıca içindekiler Türkçe mi ?
Paylaşımın için çok teşekkürler. :)

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
paylaşımınız ve emeğiniz için teşekkürler nireng.
Açıklamalar,kapak resimleri,tek link,ayrı linkler hiç bir ayrıntıyı boş bırakmamışsınız.Hoz Comics'e de ayrıca teşekkür etmek lazım.Keşke zamanından diğer yayınevleri de SECRET WARS'ı yayınlasalardı.O zaman ör.adamın siyah kostümünü nasıl elde ettiğini öğrenmiş olurduk.

baki75

Yeni Üye
19 Ağu 2011
1
0
Çok teşekkürler. Kitabın sayfaları parçalanmıştı. Ve sayfa numarası olmadığı için birleştirememiştik. Sayenizde kitabı toparladık.

DELİ BALTA

Yeni Üye
5 Eyl 2010
91
109
paylaşım için teşekkürler colin.Bu arada benim küçük bir sorum olacak.Civil war ın tamamının okuyabilmek için kaç dergi okumamız gerekiyor.ve bu dergileri forumda bulabilecek miyiz?
Çok teşekkürler.eğer arkadaşlardan birisi bu iyiliği yaparsa memnun kalırım kendi adıma

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
paylaşım için teşekkürler colin.Bu arada benim küçük bir sorum olacak.Civil war ın tamamının okuyabilmek için kaç dergi okumamız gerekiyor.ve bu dergileri forumda bulabilecek miyiz?
Çok teşekkürler.eğer arkadaşlardan birisi bu iyiliği yaparsa memnun kalırım kendi adıma

Civil War büyük bir event.Bir yığın yan hikayesi var.Bazıları gereksiz bazıları güzel. Forumda Türkçe olarak bulabilceğini sanmıyorum

PhenomeN

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
153
91
Ellerinize Sağlık. GÜzel seriyi bizlere kazandırdığınız için teşekkürler...

nitro15

Yeni Üye
26 Haz 2013
26
3
Kardeş ya amazin spiderman serisinin tamamı var mı ben ultimate serisini indirdim ama bunu bulamadım.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,276
Paylaşımlarınız için teşekkürler ayrıca bu destansı açıklamalarınız ön bilgiler apayrı bir lezzet elleriniz dert görmesin, yüreğinize sağlık Sağlıklı günler dileklerimle