Spider-Man 1N Comics Sayı 09 - Dehşetli Altılının İntikamı

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,529
14,057
Denizli - İstanbul
image-944B_4CCF0C4F.jpg
9jqj.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
724
193
ne kadar güzel bi paylaşım çok teşekkürler ellerine sağlık ikinci bi link ekleyebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler rapit ten indiremiyorum bu gün ne oldu anlamıyorum offf of hem bu gün, gün boyu siteyede giremedim valla küçük emrah gibi oldum yav

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,641
İzmir
Nihayet seri tamamlandı. Emeğine teşekkürler.

Sevgili nireng ben serinin tamamlandığına katılmıyorum. İlk 8 sayı fotoğraf makinesi ile çekilip foruma eklenmiş durumda. İndiren arkadaşlarda görmüşlerdir. Bir tek bu sayı taranmış diyebilirim. Blackbishop'a tekrar teşekkürler. Eğer elinde ilk 8 sayı olan arkadaş varsa tekrar taramasını rica edeceğim. Verilen emeğe saygısızlık etmek istemem ama; sırf okumak için tamam ama arşiv için fotoğraf makinesi kullanılan çizgi romanlar hoş durmuyor.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,666
Kasımpaşa
The_DarknesS'a katılıyorum.
Yalnızca bu konuda değil
daha iyi taramaları aslında her konu için beklerim.
Özellikle alıntı olanların özgün taramalarla
desteklenerek yenilenmesini çok isterim.
Selamlar.

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,851
Ümraniye
Sevgili nireng ben serinin tamamlandığına katılmıyorum. İlk 8 sayı fotoğraf makinesi ile çekilip foruma eklenmiş durumda. İndiren arkadaşlarda görmüşlerdir. Bir tek bu sayı taranmış diyebilirim. Blackbishop'a tekrar teşekkürler. Eğer elinde ilk 8 sayı olan arkadaş varsa tekrar taramasını rica edeceğim. Verilen emeğe saygısızlık etmek istemem ama; sırf okumak için tamam ama arşiv için fotoğraf makinesi kullanılan çizgi romanlar hoş durmuyor.

Kiminin tarayıcısı kiminin kamerası sevgili yöneticim.
Bahsedilen sekiz sayıyı makine ile görüntüleyen benim.Sonuç tarama gibi olmaz hiçbirzaman bunuda biliyorum.Tarayıcı olmayınca elden bu geldi ancak.Yinede indirme rakamlarına bakarak ortalama yüzer arkadaşa bunları ulaştırmışız,bu da bir şeydir zannederim.
Çalışmamı ileri götürecek arkadaşa ve foruma katkı yapan tüm arkadaşlara görevlerinde kolaylıklar dilerim.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Kiminin tarayıcısı kiminin kamerası sevgili yöneticim.
Bahsedilen sekiz sayıyı makine ile görüntüleyen benim.Sonuç tarama gibi olmaz hiçbirzaman bunuda biliyorum.Tarayıcı olmayınca elden bu geldi ancak.Yinede indirme rakamlarına bakarak ortalama yüzer arkadaşa bunları ulaştırmışız,bu da bir şeydir zannederim.
Çalışmamı ileri götürecek arkadaşa ve foruma katkı yapan tüm arkadaşlara görevlerinde kolaylıklar dilerim.

Sevgili aliözcan72 zamanında tamamladığınız bu eksikler için çok teşekkürler. Artık bir tarayıcınız olduğuna göre belki zaman bulduğunuzda bu kitapları bir kerede bizler için tekrar tararsınız.;)