Örümcek Adam Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 116

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
işte geldik son sayıya ne yazıkki elimdekiler bu kadar artık geri kalanı bulabilirsem eklerim okuyan yorum yazan teşekkür eden arkadaşlara benim tarafımdan teşekkürler umarım yeni çalışmalarda tekrar beraber oluruz (süpermen geliyor )......herkese iyi okumalar.

116ql.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
724
193
eline sağlık teşekkürler ama dosyaya ulaşılamıyor ne yazıkki:(

Sorunsuz indi çok mutluyum :) teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

cankush34

Süper Üye
30 Eki 2009
746
108
''Erişmeye çalıştığınız dosya geçici olarak kullanım dışıdır'',şeklinde bir mesajla karşılaşıyorum,nasıl giderebiliriz bu engeli..?Paylaşımın için teşekkürler,herzaman olduğu gibi mükemmel bir tarama olduğuna eminim.Bilgi dönüşünü rica ederim...

Problem nasıl çözüldü bilmiyorum ama çözüldü:)Teşekkür ediyorum...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Değerli kardeşim,
emekleriniz ve fedakarlığınız için gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum.
Sağ olun, var olun...
Saygılarımla...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Sevgili dostum Katr diyecek çok şeyde var söylenecek sözde yok öyle bir durumdayım. emeğin büyük oldu örümceklere kuşkusuz.
ancak bizi bir kaç kelam dışında bir beklentin olmadan saatlerini harcayarak buluşturduğun sevdiğimiz örümcekle doyulmaz zaman gecirttiğin için candan teşekkürler...
aynı doyumsuz saatleri süpermanlada gecirteceğin için şimdiden sağolasın..

kronser

Yeni Üye
19 Ağu 2010
23
7
ellerine sağlık arkadaşım süper bi çizgi roman bu bizde tiryakilerindeniz teşekkür ederiz.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Paylaşımların için çok teşekkür ederim.
Ellerine sağlık.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
katr örümcek paylaşımların kadar taramaya verdiğin özende teşekkürlerle ölçülemeyecek kadar büyük iyiki varsın her örmcek macerası okurken aklıma geliyorsun.
şapka çıkartıyorum.. çok çok teşekkürler ellerine sağlık.