Örümcek Adam Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 082

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
işte yani bir sayı ile seriye devam ediyorum bundan sonraki uploadlarıma sizler karar vericeksiniz tarayacaklarım sayfasından kararı siz verin iyi okumalar.

2587001.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Dostum herkes derin uykuda sanırdım.Eh bende sende burdasın önce teşekkür sonra istek dersen yola devam diyeyim .Sağolasın.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
işte yani bir sayı ile seriye devam ediyorum bundan sonraki uploadlarıma sizler karar vericeksiniz tarayacaklarım sayfasından kararı siz verin iyi okumalar.

Teşekkür ederim.
Gerçekten her gün sabırsızlıkla bekliyorum.
Bakalım bugün hangi kitap diye.
Biliyorum ki her kitapta aynı yüksek kalitede.
Bundan sonra siz belirleyeceksiniz hangi kitap diye demişsin
ben belirledim
HEPSİ diyorum,
umarım fazla bir şey istememişimdir.
Kal sağlıcakla.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
sevgili dostum verilen emeklerin karşılığını sadece bir teşekkürle verebiliyoruz ve savok dostumuzunda belirttiği gibi hepsini istiyoruz keyifle okuyacağımızdan emin ol..sevgiler..:)

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
sayın katr üstadım paylaşımların gerçekten harika.ama ben örümceğin bu son maceralarını ve çizerlerini beğenmiyorum.benim favorim John Romita tarzı çizimler.tabi bunun senin paylaşımlarınla ilgisi yok.demek istediğim bu mükemmel tarama ve paylaşımlar bahsettiğim çizgilerle daha fazla buluşabilseydi tam mükemmel olurdu bence.tüm sevgi ve saygılarımla çok teşekkür ederim.

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,793
Sevgili Katr Tüm paylaşımların için teşekkürler.
Fakat saniye bittikten sonra çıkan indirme tuşuna basıldıktan sonra hiçbir hareket olmuyor hata veriyor.
Rica etsem biri kontrol edebilir mi? yada linki yenileyebilir mi?

Not: toplam 4 cilt'te aynı problem var. ÖA Cilt 44, ÖA Cilt 64, ÖA Cilt 80, ÖA Cilt 82

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Link düzeltilmiş.
Bu kadar emeğe, bir teşekkür gerçekten az.