Örümcek Adam Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 005

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,681
Bu süper cilt Örümcek Adam bilka 9 ve 10. sayılardan oluşmuştur. Söz konusu sayılar forumda bulunmaktadır. Ancak tarayan arkadaşlar kusura bakmasın ama pek iyi taranmamış olduklarından tekrar taramak durumunda kaldım. O sayıları da paylaşacağım.:cool:
9. sayıda; önceki sayıda başlayan Kobra ve Bay Hayd ile olan macera tamamlandıktan sonra; Prens Namor ile birlikte mücadele edeceği bir maceraya sürükleniyor, örümceğimiz. Gizli bir düşman Namor'la olan eski hesabını kapatmak için Örümceği kullanıyor ve olanlar oluyor. Ayrıca bir de Süpermen macerası bu sayıda yer bulmuş kendisine.:cool:
10. sayıda ise; Namor'la birlikte olan macera tamamlanıyor. Volkanik Adam Mark Rakston ( Yeşil Cin Harry Osborn'un kayınbiraderidir aynı zamanda) ile karşı karşıya geldiği bir macera ve Madam Web'in yardımıyla katillere engel olduğu bir macera daha yer alıyor. Ayrıca yine bir Süpermen macerasına da bu sayıda yer verilmiş.:cool:

Buyurun dostlar, keyifli okumalar:

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
ilk teşekkür benden olsun ,kaliteli taraman da çok güzel. teşekkürler.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Kaliteli tarama, ayrıntılı tanıtım, özen, dikkat, emek hepsi için en çok da paylaşımcı ruhun için gönülden teşekkürler dostum, ellerin dert görmesin.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Her iki teşekkür eden dost, tarama kaliteli diyor,
o zaman doğrudur.
Ben henüz indiremedim.
Bir gün indiririz.
Ama önemli olan paylaşmak.
Sağol dostum.
Henüz linki açamadım.
Kusur bende galiba.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
maceranın içinde namor un da bulunması çok güzel bence...çok teşekkürler..

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
küçükken Namor'u severdim şimdi hiç hoşuma gitmiyor.yaşlandıkça huyum değişiyor galiba.neyse paylaşım için çok teşekkürler.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
ellerine kollarına sağlık çok teşekkürler.
mod arkadaşlar listeden bu sayfaya ulaşılamıyor diğer alternatif 005 inde linki çalışmıyor bir düzeltirseniz ulaşmak daha kolay olur saygılar..