Örümcek Adam Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 061

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
biri beni durdursun

8096001.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,818
Hızına kitap dayanmıyacak. Birilerinin seni durdurmasına gelince kocaman bir soru işareti. Bu mükemmel paylaşımları kim durdurmak ister.

Son düzenleme:

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,467
amanın bir spider paylaşımı ve katr dostumuz gene gelmiş vede çizgi diyarını mutlu etmiş. yalnız bir kusur var çizgi diyarı bir temizlikçi tutması lazım, her tarafı örümcek ağı kapladı. teşekkürler arkadaşım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Seni kimse durdurmasın biz böyle daha mutluyuz dostum,eline sağlık teşekkürler

izmarit

Yeni Üye
19 Şub 2010
47
3
paylaşım için çok teşekkürler ama linke tıklayınca bu site mahkeme kararıyla engellenmiştir diye yazı çıkıyor bende neden anlamadım lütfen alternatif link verir misiniz verdiğim zahmetler için k.bakmayın herşey için çok teşekkürler

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
paylaşım için çok teşekkürler ama linke tıklayınca bu site mahkeme kararıyla engellenmiştir diye yazı çıkıyor bende neden anlamadım lütfen alternatif link verir misiniz verdiğim zahmetler için k.bakmayın herşey için çok teşekkürler

Yok zahmet olmaz ama bu linki de kullanabilirsin, sorun dns ayarlarında aşağıdaki linkte bunun nasıl aşılacağı detaylı olarak anlatılmış, başka siteler için de lazım olacak. Yasakçı zihniyet devam ettikçe bu yöntemlere daha çok ihtiyaç duyarız bu nedenle öğrenmekte yarar var.

http://www.cizgidiyari.com/forum/yo...atim-t12717.html?t=12717&highlight=ayarlar%FD

izmarit

Yeni Üye
19 Şub 2010
47
3
Sayın modum Kroker mükemmel siniz çok sağ olun bir anda çözümü sunduğunuz ve her şeyi karşılıksız olarak yaptığınız için ve bütün her şey için çok çok çok çok teşekkürler :)