Örümcek Adam Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 044

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
bu hızla ne kadar sürer acaba

2449001.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Katr denince akla ilk gelen örümcek adam,müthiş paylaşım dostum,eline sağlık, teşekkürler

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
Daha yol uzun dostum. Sen yeterki çıkılan bu yolda yılma. Emeklerine gelince sade bir teşekkürde olsa lütfen kabul eyle.

teşekkür ederim. sabır konusunda ise cevremde bir işe başladınmı bitirmeden bırakmayan biri olarak bilinirim,bu özelligimi bende severim.çalışmalarım sadece kitaplarlarım bitince bitecektir emin ol. herkese iyi okumalar beni takip edin.:cool:

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
teşekkür ederim. sabır konusunda ise cevremde bir işe başladınmı bitirmeden bırakmayan biri olarak bilinirim,bu özelligimi bende severim.çalışmalarım sadece kitaplarlarım bitince bitecektir emin ol. herkese iyi okumalar beni takip edin.:cool:

merak etme seni dört gözle (şaka değil gözlüklüyüm.) takip ediyorum.eminim bu da diğerleri gibi mükemmeldir.eline emeğine gönlüne sağlık.çok teşekkürler.:cool:

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Sevgili katr,
Özellikle bu seriye katkıların nedeniyle ne kadar teşekkür etsek azdır.

Linke tıklandığında "Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir." mesajı çıkıyor.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili katr kardeşim ellerine emeklerine sağlık,bu güzel kitap için çok teşekkür ederim,iyi geceler diliyorum,sağolasın.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,082
bu cilt için özel teşekkür.ilk 3 macera, sayı-70 ile aynı sonunda 3 tane ek macera var.

İçindekiler:
- Örümcek Adam - Uzaydan Gelen Güç
- Örümcek Adam - Süperler Okulunun 4 Yeni Üyesi
- Örümcek Adam - Pişman Edeceğim Seni
- Örümcek Adam - Eğlence Bitti Dostum (1. Bölüm) (ek macera)
- Örümcek Adam - Son Saldırı (2. Bölüm) (ek macera)
- Örümcek Adam - Yangın Dumanı (ek macera)

Özet:

Eğlence Bitti Dostum (1. Bölüm) , Son Saldırı (2. Bölüm) :
Örümcek adam'ın klonunu bacadan atarkenki resimleri,gizli biri tarafından çekilmiş ve Jonah'a verilmiştir.Peter,M.J,Liz,Harry lunaparka eğlenceye giderler.Bir adam vurulur,Xmenlerden gece sürüngeni katili araken ör.adamla karşılaşır.mavi kaplan kılığına giren biri masum insanları öldürmeye başlar.4 masum kişiyi öldüren paramparça adlı katili yakalarlar.

Yangın Dumanı : Peter ve MJ, diskoya giderler.Fare çetesi diskoya saldırır.Örümcek adam ve güç adam(Luk Cage) yangın çıkan binadan kurtulmaya çalışırlar.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
katr zaten örümcekleri coşturmuş ne kadar teşekkür etsem az gelir. katr ın paylaşımlarını canlı tutmak için linkleri yenileyen arkadaşlarada ayrca teşekkürler.