Örümcek Adam Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 039

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
işte bir yeni sayı daha okuyanlar sever umarım

272001x.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
hotfile den telif hakkı nedeniyle silinmiş mesajı ile karşılaşıyoruz.
link ölü. yenileyebilirsen sevinirim.
rapid veya mediafile olabilir.
şimdiden teşekkürler.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,082
Cilt 039'da ilk 3 macera sayı 62 ile aynı,cildin sonuna 2 ek macera ilave edilmiş.

İçindekiler:
- Örümcek Adam - Pumanın Pençeleri (2. Bölüm)
- Örümcek Adam - İyi Uykular Ahbap (3. Bölüm)
- Örümcek Adam - Anılar Sokağı
- Örümcek Adam - Örümceği Öldürdüm (3.Bölüm)
- Örümcek Adam - Yeniden Diriliş(4.Bölüm)

kravenslasthunt.jpg

Örümceği Öldürdüm (3.Bölüm) , Yeniden Diriliş(4.Bölüm) :

2uf8umo.jpg

1285907357701587.jpeg

lasthunt.png

İlk 2 bölümü cilt 38,devamı cilt 40 da yayınlandı.,En İyi 10 Spider-Man Hikayesinden biri olan Spider-Man: Kraven's Last Hunt (KRAVEN'IN SON AVI) adlı serinin hikayelerinden oluşuyor.

Sayılar: Amazing Spider-Man #293-294, Spectacular Spider-Man #131-132, Web-of Spider-Man #32-33

Kraven's Last Hunt hikayesi, Kraven'ın sonunda o büyük amacına ulaştığı ve Spidey'i diri diri gömdüğü sayı olarak hafızalara kazınmıştır. Kraven, Spider-Man'i yenmiş ve zehirli okuyla onu vurarak felç etmiştir. Daha sonra Spider-Man'i diri diri mezara gömer ve kendisine Spidey kostümünün bir kopyasını yaparak, New York sokaklarında dolaşmaya başlar. Suçlularla, Spider-Man'in tarzından çok daha vahşi bir biçimde savaşmaktadır. Egosal olarak tavan vaziyettedir, çünkü dünyadaki en büyük avcının kendisi olduğunu kanıtlamıştır. Hatta o gazla, Spider-Man'in zamanında durdurabilmek için Captain America'dan yardım aldığı Vermin'i bile alt eder. Daha sonra Spider-Man'in zehirin etkisinden kurtulur ve toprağı kazarak yüzeye çıkmayı başarır. Kraven'ı bulduğunda neler olcak tahmin edemezsiniz. Ayrıca Sergei Kravinoff'un efsane olan intihar sahnesi de bu hikayede yer almakta !

klh-zeckmcleod-01.jpg