Örümcek Adam Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 017

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,681
12757631.jpg

Kendi taramalarımı paylaşmaya devam ediyorum ama arkadaşların yalnızca indirip hiç yorum yapmamaları gerçekten de can sıkıcı bir durummuş. Bundan şikayet edenleri ancak şimdi anlıyorum. Hoş değil. :mad:
Buyurun:

Moderatör tarafında düzenlendi:

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,793
ilk teşekkür benden olsun. Sabrına sağlık. Renklendirme hoş olmuş.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,397
Deliler Köyü
Kendi taramalarımı paylaşmaya devam ediyorum ama arkadaşların yalnızca indirip hiç yorum yapmamaları gerçekten de can sıkıcı bir durummuş. Bundan şikayet edenleri ancak şimdi anlıyorum. Hoş değil. :mad:
Buyurun:

Sevgili f.erince, evet teşekkür edilse artı ve eksiler hakkında yorum yapılsa bencede güzel olur, ama bunu herkesten bekleyemeyiz, zaten beklesek bizde kapalı link verir teşekkür yada yorum yazılınca mesaj açılan bir sistemi belirlerdik. Çizgi Diyarı'nın diğerlerinden farklı olmasının nedeni bu, herşeyin karşılıksız gönülden paylaşılması, teşekkür edecek ya da yorum yapacaklarda bunu gönülden yapıyor zaten. Aksi halde sadece linki görebilmek için yapılan sahte yorumlar ve teşekkürler forum kirliliğinden başka bir şey değil.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
sevgili arkadasım sen tesekkürü değil yorum yapılmamasını kafana tak:)
ben yüzlerce film ve dizi yükledim nete ama iki yorum göremedim maalesef.
ama yapılan yorumda beni mutlu etmiştir.
sende önce emegini vereceksin bol bol sonrada keyfinide süreceksin uzun zaman boyunca inan.
okumadığım cok az çizgi roman kalmıştır. az sayıda olanlarıda burdan bulduğum için gercekten mutluyum.
değerli zamanını harcayıp paylaştığınız için yürekten sevgiler..

kaantr

Yeni Üye
19 Nis 2010
5
0
Sağolasın inşallah tüm seriyi tamamlarsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,316
Kapağına bakınca pırıl pırıl bir tarama sandım diğer sayfalara geçince şok oldum..
Bunun üstüne bir de teşekkür mü edeceğim?
Kusura bakma arkadaşım ama olmamış.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,818
Kapağına bakınca pırıl pırıl bir tarama sandım diğer sayfalara geçince şok oldum..

Yorum yazalım, doğruyu bulalım derken dozajı kaçırmayalım dostum. Arkadaştan rica ederiz, önerilerde bulunuruz taramayı düzelttirmeye bakarız bunlar yapılabileceklerdir. Ama saygı ve anlayış çerçevesinde.
Kaş yapalım derken göz çıkarmışsın olmadı.
:23:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
Şimdi otursam ben bir eleştiri yazsam,
önce arkadaşı selamlarım.
Emeği için teşekkür ederim.
Paylaşmanın güzel olduğunu,
taramanın sabır ve özen istediğini,
ancak nasıl daha iyi tarama yapabileceğini
ve nelerden yararlanabileceğini söylerim.
Sonra ona hoşçakal, kendine iyi bak,
paylaşımlarını bekliyoruz derim.
Sonra kimseden teşekkür beklemiyor dostumuz, yalnızca yorum bekliyor.
Teşekkür etme, hatayı söyle, nasıl daha iyi olabileceğini söyle, sanırım yeterli olur.
Empati ve hoşgörü iyi meziyetler.
Saygılarımla.
....

Öğrendim ki...
Karşılık vermek
Düşünmekten çok daha basit.
....
Öğrendim ki...
İki insan aynı şeye bakıp
Tamamen farklı şeyler görebilir.
....
A.Behramoğlu

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,681

En az 20 yıllık ve şimdiye kadar paylaşılmamış bir kitabı paylaşıma açmışken bu söyledikleriniz çok çirkin.Elbette ki bunca zamanda bir kitap yıpranır.
Üstelik teşekkür bekleyen de yok. Yalnızca yorum yapılıp yapılmamasından söz edilmişken bu teşekkür laflarını neden söylediğinizi anlayamadım.
Neden üstünüze alındığınızı da.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,179
Ben kendi adıma özellikle teşekkür ederim kardeşim,internette tek bir sayfanın dahi olmadığı bir dönemde bu kitap yayınlansaydı 200 teşekkür mesajı alırdın mesele teşekkür meselesi değil,saygıdır,tarama çok zor bir şey,tarandıkça hatalar elbette düzelir,cesaretinden ve emeğinden dolayı çok sağol,devamının olması dileğiyle...

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,397
Deliler Köyü
Teşekkür olayı benden çıktı sanırım, aslında her konuda teşekkür edilmeli, ben lokantada garson siparişimi getirdikten sonra bile teşekkür ederim, delikanlılığından yada ağır ağabeyliğinden bir şey kaybetmez insan korkmayın. Hatta karşısındakinin gözünde itibarı bile artar. En çok bozulduğum konu üslüp, meğer ne kadar çok Hıncal Uluç zihniyetili insanlar varmış yurdumuzda. Eleştiri adına ağzına geleni söyleyen. Eleştirirken kantarın topuzu kaçıyor bazen, yani arkadaşa bir neden yükledin denmemiş onuda ben diyeyim, neden yükledin arkadaşım bu kitabı, nette yokmuş zaten, buradada olmasın varsın. Hatta bundan sonrada tarama filan yapma beceremiyorsun madem, bizim gözlerimiz bırakta sağlam kalsın.
Sevgili f.erince sen devam et arkadaşım, zamanla taramaların düzelecektir, bu konuda başta bakunin üstad olmak üzere herkes yardım edecektir, bunu biliyorum. Bana çok yardımları oldu, halada tavsiyelerini alıyorum.

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,316
En az 20 yıllık ve şimdiye kadar paylaşılmamış bir kitabı paylaşıma açmışken bu söyledikleriniz çok çirkin.Elbette ki bunca zamanda bir kitap yıpranır.
Üstelik teşekkür bekleyen de yok. Yalnızca yorum yapılıp yapılmamasından söz edilmişken bu teşekkür laflarını neden söylediğinizi anlayamadım.
Neden üstünüze alındığınızı da.

Bende nasıl bu kadar kalitesiz ve okunmaz şekilde üstelik 60mb boyutunda tarama yapabilmişsiniz anlayamadım.
Yorum veya teşekkür yoksa arkadaşlar susmayı tercih etmişlerdir besbelli.
Tavsiyem kendinize bir örnek bulun ona göre hatta ondan iyi yapmaya çalışın.
Şu hali ile kimse bunu ve diğerlerini(böylelerse) okuyamaz.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,818
atilkurt dostum, inanki dostayane yaklaşıyorum amacın ne? Çizgi romanın taramasındaki kaliteyi artırmaksa sonuca bağlandı. Yok egonu tatmin edip polemik başlatmaksa almıyalım.
Bu tarz mesaj tekrarında süreli/süresiz uzaklaştırma alman kaçınılmaz olur. Lütfen sınırları zorlamayalım.

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,712
İndirip her sayfaya baktım. Gayet güzel olmuş f.erince eline sağlık.
Geçmiş zamanların sararttığı sayfalardan bir kitabı okumak benim için daha keyifli oluyor.
Sanki kitabın kokusu elimde okuyormuşum gibi geliyor.
Emek olmadan yemek olmaz. Önüne gelmiş yemeğede burun kıvıranlardan şükran beklenirmi.
Sevgiler

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,316
Ne nasıl sonuca bağlandı?..
Bunları yazmamın sebebi kitabın okunmaz çözünürlükte olması..
Üstünüze alınıyorsanız elimden birşey gelmiyor, inanın daha kaba saba yazabilirdim.

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,681
İndirip her sayfaya baktım. Gayet güzel olmuş f.erince eline sağlık.
Geçmiş zamanların sararttığı sayfalardan bir kitabı okumak benim için daha keyifli oluyor.
Sanki kitabın kokusu elimde okuyormuşum gibi geliyor.
Emek olmadan yemek olmaz. Önüne gelmiş yemeğede burun kıvıranlardan şükran beklenirmi.
Sevgiler

Herkese sonsuz teşekkürler.
Yorum yapılmasını istemekle zaten kendimi geliştirmeyi amaçladığım için asla alınganlık söz konusu değil. Elbette geliştirerek devam edeceğim. Daha paylaşacak çok çizgiromanım var. Arkasında hiçbir şey bırakamayanlar düşünsün.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,397
Deliler Köyü
Üşenmedim indirdim, tarama gayet güzel okunuyor, çözünürlüğü yükseltmeden bile anlaşılır bir şekilde, ben tarama yapsam bu kadar olurmuydu bilemiyorum. Bu arkadaşa ya da foruma bir husumetin varsa onuda özel mesajlar yoluyla muhattaplarıyla
halletmen gerekiyor, başka insanların emeklerini küçümseyerek yada karalayarak değil.

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,316
Küçümseme, karalama ve husumet gibi bir niyetim olmadı olmazda.
Taramalarınızın daha kaliteli bir şekilde devamını dilerim.
İyi geceler.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,311
49,919
NeverLand
Örümceği renkli kostümüyle, Hulk'ı yeşil derisiyle ve Kedi Kız'ı sarı saçlarıyla görmek çok hoş bir sürpriz oldu.
Yeni sürprizlerinizi de bekliyoruz.
Teşekkürler paylaştığınız için.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
doğru yoldasın devam et.tarama zamanla gelişir.toplantıdaki sır macerası örümceğin en sevdiğim macerasıdır.paylaşımlarının devamını bekliyorum. yürekten teşekkürler.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
Yorum mevzu biraz karışık çeviri için o kadar uğraş verdiğim kitabı yüz kişi indirmiş. oysa türkçeye çevirdiğim bir iki cep telefonu programını binlerce kişi indirmişti. oranlamaya baksam kitaba olan teşekkür ve yorum daha fazla ama bir kişi dahi indirmiş olsaydı çevirdiğim kitabı gene yeterdi. çünkü çizgiroman sevdası başka ve indirip okuyan bir arkadaşın bile aldığı keyif eminim o programları kullanan binlerden daha özel. ellerine sağlık arkadaşım tarama kötü iyi önemli olan birşeyleri paylaşmak için harcadığın emek.