Örümcek Adam Bilka Yayınları PDF Sayı 100 Benimle Evlenir misin?

venomaer

Onursal Üye
10 Eyl 2018
318
6,673
100.jpg

Peter Banner

Kıdemli Üye
6 Haz 2016
141
544
Paylaşımınız için çok teşekkürler sevgili venomaer. :)

Bilka; 100. Sayı şerefine kapağa tam on tane Örümcek Adam kafası yerleştirmiş. :) Yalnız bu yerleştirmede simetriyi ihmal etmişler. Büyük kafalardan altı, küçük kafalardan dört tane koysalarmış daha simetrik olurmuş; böyle olunca sağ yukarıda bir küçük kafa eksik olmuş; büyük kafalardan da üstte üç, altta iki tane olmuş.

Örümcek Adam kafalarına dikkatle bakınca bazı çizim hataları olduğunu fark ettim. Çocuk dergilerinde bilerek bazıları yanlış çizilip "Hangisi orijinaliyle aynı" sorusu sorulan bulmacalara benzemiş. İşin komik tarafı şu ki buradaki kapakta hiçbiri orijinal Örümcek Adam çıkmıyor :Ğ Çizim hatalarını yuvarlak içine aldım; ağlardaki devamlılık hatalarını da siyah çizgilerle belirttim (Üç tane çizgi çektim; meğerse daha fazla gerekiyormuş. :)). Küçük resimlerdeki eksiklikler görselin boyutuyla ilgili olabilir; ama büyük kafaların da hepsinde çizim eksiklikleri / uyuşmazlıkları var. İlk gözüme çarpan, Örümcek Adam'lardan birinin gözlerinin daha kısık olmasıydı. Daha sonra da dikkatlice bakıp hepsinde kusur buldum :D

dx8mqcpxpzj69gvqt.jpg