Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 016 Korkunç Değişim

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
img313.jpg

paylaşım yapan arkadaşa teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Sevgili dostum yine müthiş sayılar yüklemişsin.Benim Örümcek Adamın eksiklerinin tamalanması konusundaki umutlarım iyice arttı.

Excalibur

Yeni Üye
21 Şub 2010
63
24
Amaniiiiiinnn!Resme baaaakkkk!!!
Çok korktum ama yine de yükleyenin eline,emeğine sağlık!
Çok teşekkürler!!!

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,079
Paylaşım için teşekkürler.

İçindekiler:
- Örümcek Adam - Korkunç Değişim (3. Bölüm)
- Örümcek Adam - Tarantula (1. Bölüm)
- Örümcek Adam - Tarantula'nın Sonu (2. Bölüm)
- Namor - Deniz Altı Prensi Namor (1. Bölüm)
- Örümcek Adam - Ölümün Karanlık Kanatları (1. Bölüm)

Yayın Tarihi:

Özet:
Korkunç Değişim (3. Bölüm) : sayı15-Geri Dönemem (2. Bölüm) adlı maceranın devamı.Örümcek Kertenkele, şuursuz bir şekilde etrafı yakıp yıkmaktadır.Buna kendinin sebep olduğunu düşünen Dr.Curt Connors,onu bulup tedavi etmek için harekete geçer.

1-Spider-Lizard.jpg

Tarantula (1. Bölüm) ,Tarantula'nın Sonu (2. Bölüm) : Peter,bahar gezintisi için arkadaşları ile gemiye biner.Tarantula gemiyi ele geçirir.Örümcek Adam ve Mavi kaplan kimse zarar görmeden onu durdurmak zorundadır.
Peter ve Harry oda arkadaşıdır.Harry daha önce kafayı üşütmüş ve tedavi görmüştü.Peter ve Harry arasında geçenler, bu maceranın öncesi olan Ölümün Karanlık Kanatları (1. Bölüm) bakın.Harry ör.adamın evden çıkarken görür be Peter'i gizlice izlemeye başlar,odasında örümcek adam kostümünü görüp gizli kimliğini keşfeder.

Ölümün Karanlık Kanatları (1. Bölüm) :
spider-mobile.gif

Akbaba kılığına giren biri mary Jane'i öldürmek ister.Peter,geçim sıkıntısı içindedir.Corona Motors'un finanse ettiği Örümcek Otoyu(Spider Mobil) Ateş Adama yaptırır.Oda arkadaşı olan Peter ve Harry dargındır.

Son düzenleme: