Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 72 - Ve Borcum Ödendi

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Değerli dostlarım;

Örümcek Adam ve Kara Kedi ye oldukça güçlü bir rakip geliyor bu sayıda, Benek. Ayrıca Örümcek Adam'ın bir ortak yaşam formu olduğunu düşündüğü "eski siyah" kostümü de kendine yeni bir beden bulmaya çalışıyor. Benek'in kostümsüz halinde işvereni olanı King Pin de boş durmuyor, örümceği ele geçirmek için planlara devam ediyor ve kapışıyorlar sayının sonuna doğru.

Sevgi & Saygı

radam01001.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,644
Kasımpaşa
Dedim kendime Kemerburgaz'ın şerifengin'i taradı sonunda bir örümcek, ne gezer,çıka çıka sırf başkaları okusun diye tarayan sevgili dostum çıkıverdi.. Olsun yine de en sevineni o olur..Merak ettim şu "benek" nasıl bir benek..

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Dedim kendime Kemerburgaz'ın şerifengin'i taradı sonunda bir örümcek, ne gezer,çıka çıka sırf başkaları okusun diye tarayan sevgili dostum çıkıverdi.. Olsun yine de en sevineni o olur..Merak ettim şu "benek" nasıl bir benek..

Hiç sana bulaşıyormuyum kötü fumettici diye hııı?
Aldım tarayıcı başladım çalışmaya çatla emi!

Gulyabani yapmışsa güzel yapmıştır diye örümcek taramayı hep erteledim super adamdan devam ediyorum.
Teşekkürler abicim zevkle okuyacağım.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Yok abi daha borcun ödenmedi. Öyle macera ismini konu başlığına taşıyıp bize mesajlar vermek yok. Bin küsür tarama daha yapınca borcun ödenir. Şaka bir yana emeğin çok büyük abi. Biz sana olan borcumuzu nasıl öderiz bilmiyorum.

Bu arada ne kadar güzel olmuş abi bu tarama. Ellerine sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,718
Hadi Örümcek tamam

King Pin'i de tanırım, bizim mahallenin uşaklarından:)

Ya Karakedi, Benek? Bir de kostümsüz işveren v.s.

Şerifamcamın neden dellendiğini anlamak üzereyim:D

Sevgili gulyabani teşekkürler

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Teşekkürler sevgili gulyabani,yine Hızır gibi yetiştin.

İçindekiler:
- Örümcek Adam - Ve Borcum Ödendi (1. Bölüm)
- Örümcek Adam - Sakin Ol Oğlum (2. Bölüm)
- Örümcek Adam - Sakın Deneme (3. Bölüm)

Benek (Spot) , enteresan güçlere sahip bir süper kötü.Üzerindeki benekler sayesinde istediği ortama ve mekana gidebiliyor...

PPTSSM99_Opening.jpg

PPTSSM99_vsSpot2.jpg

Son düzenleme:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Örümcek adamın güzel bir macerası, kara kediyle ve ezeli düşmanı kinpinle mücadelesi, Gulyabanin usta tarama işiyle, tadına doyulmaz. Teşekkürler eline sağlık dostum...

user01

Kıdemli Üye
15 Ocak 2010
102
143
Bursa
Kingpin'e nolmuş öyle,maske mi takmış ne :D
Bane'i andırmamış değil :D
ellerinize sağlık :)