Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 110 Dallas'ta Cinayet

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,638
Denizli - İstanbul
30k53.jpg

NOT: Kapak taraması bana aittir. İç sayfalar Katr arkadaşımızın eski cilt taramalarından alınmıştır...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Şimdi millet itibar etmiyor gibi duruyor ama çalışma aslında müthiş güzel iş çıkartma ve mükemmeliyetle ilgili..
Foruma yaptığın katkılardan dolayı teşekkür ederim sevgili dostum..

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Örümcek serisi çok iyi bir durumda.
Sizlerin sayesinde.
Hepinize en içten teşekkürler.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Güzel çalışmanızdan dolayı çok teşekkür ederin sayın bishop,bütün paylaşımlarınız gibi bu paylaşımınızda bizleri sevindirdi.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili kardeşim çok çok teşekkür ederim,emeklerin için sağolasın,iyi akşamlar dilerim.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
Biribirinin devamı olan sayıları paylaşıma açmanız çok güzel oldu.Ama arada sayı 107 baş kaldı.Zahmet olmazsa sayı 107 ne zaman paylaşıma açılacak?

İçindekiler:
- Örümcek Adam - Dallasta Cinayet (5. Bölüm)
- Örümcek Adam - Bu da Kim? (1. Bölüm)
- Örümcek Adam - Sen Bu İşe Karışma (2. Bölüm)
- Örümcek Adam - Ölüm Seni Bekliyor

Yayın Tarihi: Eylül 1989

Özet:

Dallasta Cinayet (5. Bölüm)
sayı-109 Artık Korkmuyorum (4. Bölüm) adlı maceranın devamı.Mavi Kaplan,Lobo Kardeşleri öldürme görevi için Dallas'a gelir.

savemepeter.JPG

Gven Stays'i Ohio'ya gelir.

Bu da Kim? (1. Bölüm) , Sen Bu İşe Karışma (2. Bölüm)
img029.jpg

Jonah,Peter'in yıllarca Daily Bugle için çektirdiği örümcek adam fotoğraflarını bir kitapta toplar.Peter ve MJ yeni evlerine taşınırlar.Peter ve MJ, AĞLAR (WEBS) adlı kitabın imza günü için Los Angeles'a giderler.Kara Tilki, Transcorp şirketinin teşhir ettiği değerli kadehi çalar.Peter sonbaharda okula dönmeyi planlar.

Son düzenleme: