Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 109 Görürsün Sen!

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,524
13,956
Denizli - İstanbul
30k14.jpg

NOT: Kapak taraması bana aittir. İç sayfalar Katr arkadaşımızın eski cilt taramalarından alınmıştır...

Son düzenleme:

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Örümcek Adam forumunu haraketlendirdiği için başta BlackBishop,Gulyabani olmak üzere herkese teşekkürler..

İçindekiler:
- Örümcek Adam - Görürüsün Sen (1. Bölüm)
- Örümcek Adam - Ölümle Randevu (2. Bölüm)
- Örümcek Adam - Şimdi Ne Olacak (3. Bölüm)
- Örümcek Adam - Artık Korkmuyorum (4. Bölüm)

Yayın Tarihi: Ağustos 1989

Özet:
En iyi Örümcek Adam çizerlerinden biri olan Sal Buscema tarafından çizimleri yapılmış bu 4 dört sayıda bir çok olay geçmektedir:

1697031-tombstone_._spectacular_spider_man_139___copy_super.jpg

Daily Bugle başeditörü Robi Robertson'un Tombstone ile olan geçmişi anlatılıyor.

2011-01-14_071048_spsm141p8res.jpg

Robi Thombstone ile olan geçmişteki hesabı kapatmak için onunla görüşmeye karar verir ama Thombstone Robi'nin belini kırar.

spsm141_6.jpg

Mavi Kaplan,Thombstone'nun işlediği suçları içeren kasetin peşine düşer.Thombstone kasetin Peter'de olduğu anlar ve MJ'yi yaralar.İknacı(Ronland Rayburn),Mavi Kaplanı hipnotize eder.Peter,hem AĞLAR (WEBS) kitabının imza günü hem de kaseti Thombstone'a vermek için Atlanta'ya gider.
Lansing-Michigan'da Gven Stays'i görünür ve Uzay aracıyla ona saldırırlar.sayı-29 Yaşasam Bile Öleceğim (3. Bölüm) adlı macerada Gven ,Peter ile yollarını ayırmıştı.Uzun bir aradan sonra sayı-109 Artık Korkmuyorum (4. Bölüm) tekrar ortaya çıktığını görüyoruz...

Son düzenleme: