Örümcek Adam Arka Bahçe Yayıncılık Sayı 14

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
rmcekarbah14.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,788
Abi...
Sen nasıl bir tarayıcı almışsın öyle... Yada Marvel'in matbaasında mı çalışmaya başladın :)
Şaka bir yana muhteşem bir tarama feci kıskandım. Hangi tarayıcı ve ayarların ne diye sormaktan kendimi alamıyorum.

Not: Renkler muhteşem.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Sayende bütün Spider'lar tamamen mavileşecek gibi.
Emeklerine sağlık.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,407
Hocam bazı sayıların linkleri açılmıyor düzeltme şansımız var mı veya sizde bu sayılar hala mevcut mu

@benjaminparker Çalışmayan link tespit ettiğinizde aşağıda belirtilen uygulamayı deneyiniz​

Mouse ile linkin üzerine gelince, sağ klik yaparsanız bir pencere açılacaktır. O pencerede de "Bağlantı adresini kopyala" seçeneğini işaretleyin. Link kopyalanmış olacaktır. Kopyaladığımız adresi kullandığımız web tarayıcısının adres bölümüne yazıp "enter" tuşuna basalım. İlgili dosyanın inmeye başladığını göreceğiz. İyi okumalar dilerim

benjaminparker

Yeni Üye
19 Ara 2023
2
0

@benjaminparker Çalışmayan link tespit ettiğinizde aşağıda belirtilen uygulamayı deneyiniz​

Mouse ile linkin üzerine gelince, sağ klik yaparsanız bir pencere açılacaktır. O pencerede de "Bağlantı adresini kopyala" seçeneğini işaretleyin. Link kopyalanmış olacaktır. Kopyaladığımız adresi kullandığımız web tarayıcısının adres bölümüne yazıp "enter" tuşuna basalım. İlgili dosyanın inmeye başladığını göreceğiz. İyi okumalar dilerim
Teşekkür ederim dostum ben mobilden indiriyordum Pcden deneyeceğiz artık hayırlı günler dilerim.