Spider-Man Yeni Logolu Arka Bahçe Yayıncılık Sayı 03

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,097
Dünya
rcHXGQ.jpg

rcHcbt.jpg

Orijinal sayılar:
The Amazing Spider-Man #32 (2001)
Peter Parker, Spider-Man #32 (2001)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Örümcek Adam gibi çok severek takip ettiğim bir seriye dair muhteşem bir çalışma.
Emek ve katkılarınız için çok teşekkür ederim değerli insan.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Boş ver dostum, o işin bir sonu yok. Hangi birini balonlayacaksın.

Her şeyden önce bu bakış açısını doğru bulmadığımı ve katılmadığımı belirtmek istiyorum.

Dijitallerini atarsanız, boş vakitlerimde birkaç önemli sayıyı aradan çıkartabilirim.

Bu seri zaten yapılıyor, ama eğer ilgilenirseniz X-men serisi var, o serinin linklerini özel mesaj olarak size yolladım.

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,097
Dünya
Dijitallerini atarsanız, boş vakitlerimde birkaç önemli sayıyı aradan çıkartabilirim.

Dostum Arka Bahçe'nin eski yayınları arasında bu tarz bir çalışmaya değecek çok az hikaye var. ilk aklıma gelen Tükeniş'in T'si.

http://www.cizgidiyari.com/forum/x-men/21476-new-x-men-tukenisin-tsi-arka-bahce-yayincilik.html

Dijitalleri aşığada. Vakit bulabilirsen, bunu tavsiye ederim. 4 sayı bir şey zaten.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,642
İzmir
Boş ver dostum, o işin bir sonu yok. Hangi birini balonlayacaksın.

Ben de aynı fikirdeyim. Siyah beyaz bir çizgi romanı renkli yapmak veya kötü tarama bir sayıyı yenilemek anlaşılır birşey ama mevcutta iyi taramaları varsa bunları tekrar balonlamak vakit kaybı. Bunun yerine çevirileri balonlamak herkes için kazançlı olacaktır.