3)(Conan Newspaper Strips) Sonja-Red Sonja(Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Sabah ki acil işlerim nedeniyle bu saate sarkan Conan'ımız, en azından sagsalim ögle sıcagında evlerimize ulaşıverdi :D

Serinin diger maceraları için ve tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

3.jpg

781022conan.jpg

Bir önceki Conan macerası paylaşımında;
Ads-z.png

131 indirme, 74 devam(begeni tuşu); %56,48 devam:6: :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Bana Conan projesinde destek olmak için ve bu projeye devam etmemi istiyorsanız da indirmeden önce veya sonra begeni tuşuna basın ki bende begeni ve indirme rakamlarına bakıp, projenin devamını isteyip istemediginizi anlayayım. ve ona göre hareket edeyim ( Biliyorum,basmanızın 1 saniye alacagı o tuşa basmak çok zor ve meşakkatli ama bu devam edilsin oranlarında benim bu projeye devam etmem çok zor)

Gazete bantları şeklinde basılmış olan bu maceraların çok daha rahat okunabilmesi için farklı bir düzenleme yaptım onun için lütfen CDisplay Ex ile çift sayfa modunda (cover şecenegi seçili, forward one page seçili olmamasına dikkat edin) açarsanız sayfalar bölünmüş olarak görünmeyecektir...

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Sayfalar kesik kesik. Böyle okunamıyor... Neden acaba?
Dostum, paylaşımdaki açıklamayı atlamışsın...
"Gazete bantları şeklinde basılmış olan bu maceraların çok daha rahat okunabilmesi için farklı bir düzenleme yaptım onun için lütfen CDisplay Ex ile çift sayfa modunda (cover şecenegi seçili, forward one page seçili olmamasına dikkat edin) açarsanız sayfalar bölünmüş olarak görünmeyecektir..."

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,300
İzmir
Eline sağlık üstad çok güzel çalışmalara imza atıyorsun. Kendi arşivim için düzenlediğim birleştirilmiş pdf formatını affınıza sığınarak paylaşayım dedim