2)(Conan Newspaper Strips) Wizard's Daughter-Büyücünün Kızı (Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Begenmemiş olsanız bile eger bu seriyi bitirebilirsek böyle bir düzenleme ve kendi dilimizde derlenmiş, başka ülkede olmayan, gerçekten çok güzel arşivlik bir koleksiyona sahip olacagız (herhalde).
Hazırlanması diger serilerinin iki katı kadar süre alan bu maceralar umarım soguk pazar günlerinde içinizi ısıtır...

Serinin diger maceraları için ve tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

2.jpg

780910conan.jpg

780911conan-vert.jpg

Bir önceki Conan macerası paylaşımında;
yWHMcO.png

162 indirme, 87 devam(begeni tuşu); %53,70 devam :mad:
Bana Conan projesinde destek olmak için ve bu projeye devam etmemi istiyorsanız da indirmeden önce veya sonra begeni tuşuna basın ki bende begeni ve indirme rakamlarına bakıp, projenin devamını isteyip istemediginizi anlayayım. ve ona göre hareket edeyim

Gazete bantları şeklinde basılmış olan bu maceraların çok daha rahat okunabilmesi için farklı bir düzenleme yaptım onun için lütfen CDisplay Ex ile çift sayfa modunda (cover şecenegi seçili, forward one page seçili olmamasına dikkat edin) açarsanız sayfalar bölünmüş olarak görünmeyecektir...

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,316
31,029
İzmir
Hocam yormayın kendinizi...
İki değil dört parça da olsa okuruz biz...
Ellerinize sağlık...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Beğenmeyen kimmiş, dillerine acı biber sürerim onların :D

Çok teşekkürler sevgili ilkhantok, ben keyifle okuyorum.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
Bu macera başka hangi seride geçiyor bulamadım üstadım.John Buscema'nın bu çizimlerine bayılıyorum.Emeklerin için ayrıca çok teşekkür ederim.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Bu macera başka hangi seride geçiyor bulamadım üstadım.John Buscema'nın bu çizimlerine bayılıyorum.Emeklerin için ayrıca çok teşekkür ederim.

Dostum bu maceraların hiçbiri başka serilerde yayınlanmamış(en azından bu isimleriyle değil),sadece 15.macera olan fil kulesi malumunuz üzere tekrar tekrar farklı çizimlerle yayınlanmış hikayedir.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,300
İzmir
Eline sağlık üstad çok güzel çalışmalara imza atıyorsun. Kendi arşivim için düzenlediğim birleştirilmiş pdf formatını affınıza sığınarak paylaşayım dedim