Savage Sword of Conan 008-Kumarbaz Conan(2-3) (2019) (Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
İşler gitgide biraz daha sarpa sarıyor, ben şöyle sakin bir yere çekilin ve okumaya bakın derim :D:D:D

Keyifli pazarlar;

Serinin diger maceralar için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/131392-savage-sword-conan-marvel-2019-ceviri-balonlama.html
Tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

Savage-Sword-of-Conan-008-2019-Digital-Mephisto-Empire-001.jpg

Savage-Sword-of-Conan-008-2019-Digital-Mephisto-Empire-004.jpg

Bir önceki Conan macerası paylaşımında;
3GbCRS.png

138 indirme, 88 devam(begeni tuşu); %63,76 devam :9
Bana Conan projesinde destek olmak için ve bu projeye devam etmemi istiyorsanız da indirmeden önce veya sonra begeni tuşuna basın ki bende begeni ve indirme rakamlarına bakıp, projenin devamını isteyip istemediginizi anlayayım. ve ona göre hareket edeyim

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707
Kitapları indirir indirmez okumadığımdan kitabın içeriğine dair bir yorum yazmak genellikle mümkün olmuyor.
Conanlar için çok teşekkürler üstad.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Aslında Marvel'i genelde beğenmem ama gerçekten de Marvel'in Conan'ları farklı oluyorlar. 2019 Marvel'lerinden eski Conan'lardan aldığım tadı alıyorum. Hele ki bu bölümün çizimlerine bayıldım. Patch Zircher ve Java Tartaglia'nın çıkardıkları iş, en azından bence, rahatlıkla John Buscema ve Ernie Chan ile yarışabilir. Çok teşekkürler sevgili ilkhantok, Valeria serisini de çevirmeyi düşünüyor musunuz? Biliyorsunuz, korsanlar var ve ben korsan hikayelerini severim :D

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
73,76 ile devam kararı alındı. İzmir grubundan tam destek. Teşekkürler, İlkhantok.:)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,401
İzmir
Kitapları indirir indirmez okumadığımdan kitabın içeriğine dair bir yorum yazmak genellikle mümkün olmuyor.
Conanlar için çok teşekkürler üstad.

Tomx dostumuza bende katılıyorum.
Genellikle bir seri bittiğinde tamamını okumayı seviyorum.
Yabancı diziler için de geçerli bu.
Sezon bittiğinde 720p indirip tüm sezonu 2-3 günde izliyorum.
Paylaşımların için çok teşekkürler, İlhan üstadım.
DC projen olursa özellikle The Flash, elimden geldiğince
balonlamada yardımcı olurum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
Bir önceki sayıda Conan'ı zorla oturtulduğu bir kumar masasında bırakmıştık. Bu sayıda durumu daha iyiye gidiyor mu acaba? Ben cevabı öğrendim de okumayanların keyfini kaçırmayalım. Ama dostlara tavsiye ediyorum; en azından bir önceki sayıyı ve bunu okusunlar. Macera çok güzel gidiyor, çok beğendim.

Teşekkürler, sevgili İlkhan üstadım.