Age Of Conan - Belit, Queen Of The Black Coast-Kara Kıyıların Kraliçesi (Ç&B) 05 (of

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Mini serinin bu son sayısında, Belit artık herkes tarafından kabul edilen kara kıyıların kraliçesi unvanını söke söke alıyor...
saglık dolu bir pazar geçirmeniz dilegiyle

not:kısmetse haftaya 2019 model S.S.O.C serimize kaldıgımız yerden devam edeceğiz.

Tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

z8OGLB.jpg

4BUa8W.jpg

Bir önceki Conan macerası paylaşımında;
P6O3a1.png

104 indirme, 69 devam(begeni tuşu); %66,34 devam :p
Bana Conan projesinde destek olmak için ve bu projeye devam etmemi istiyorsanız da indirmeden önce veya sonra begeni tuşuna basın ki bende begeni ve indirme rakamlarına bakıp, projenin devamını isteyip istemediginizi anlayayım. ve ona göre hareket edeyim

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Belit'in hikayesini tekrar yazmışlar, her ne kadar eski Conan'lardaki Belit'imizi tercih etsem de, geçen zamana uyum göstermek gerekiyor. Çok teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Belit, Conan başlığı altında çok önemli bir karakter. Onun yer aldığı maceralar en sevdiğim Conan maceraları arasında yer alır. Kara Kıyıların Kraliçesi'ni bize tekrar hatırlattığın için teşekkür ediyorum, sevgili ilkhan üstadım.