Age Of Conan - Belit, Queen Of The Black Coast-Kara Kıyıların Kraliçesi (Ç&B) 01 (of

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,034
Mersin
Marvel Age of Conan adı altında mini serilerden oluşan bir seriye başlamış, bu kitaplarda Conan'ın hayatında önemli yer edinen kadınların geçmişlerini konu alıyor, bu seriye Belitle başlamışlar; işte bu mini seri ilk sayısıyla huzurlarınızda...
Bu pazar; hayatınızda güzel değişikliklere vesile olsun

Tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

Le9eP0.jpg

LAcPc3.jpg

Bir önceki Conan macerası paylaşımında;
2eTeVz.png

125 indirme, 88 devam(begeni tuşu); %70,04 devam :p
Bana Conan projesinde destek olmak için ve bu projeye devam etmemi istiyorsanız da indirmeden önce veya sonra begeni tuşuna basın ki bende begeni ve indirme rakamlarına bakıp, projenin devamını isteyip istemediginizi anlayayım. ve ona göre hareket edeyim

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,843
Bilmiyorum, Marvel'in Conan'larında eski tadı yakalamaya başlayan sadece ben miyim :D Age of Conan - Valeria'yı orijinal okudum, o da çok hoşuma gitti. Paylaşımınız için çok teşekkürler, her Conan kitabı beni çocukluğuma geri götürüyor.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Belit hiç dinmeyen sızı.
Bir Belit bir Gven.
Ah o senaristleri zombiler kovalasın.
Şeytanlar yakalasın.
Çok teşekkür ederim üstadım saygılarımla.
Lütfen devam edin bizim için çok değerlisiniz.