Conan the Slayer 010 (2017) (Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Bu 500. konu açımımın bayrama denk gelmeside çok hoş bir raslantı oldu... maceramız kaldıgı yerden devam ediyor.
Bayram pazar sabahında yüzünüzden gülücükler eksik olmasın,herkese iyi bayramlar dilerim.

not:yönetici arkadaşlara bir sorum olacak; giriş sayfamızdaki en çok konu açanlar istatistik listesini genişletme şansımız yok mu acaba? malum oradaki 15 kişiye konu açmada yetişme şansımız yok gibi ama en azından bizde nerelerdeyiz görebiliriz...

Serinin diger maceralar için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/127038-conan-slayer-2016-2017-ceviri-balonlama.html
Tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

6GC05f.jpg

UMKOTQ.jpg

Bir önceki Conan macerası paylaşımında;
JeRCb1.png

122 indirme, 70 devam(begeni tuşu); %57,37 devam :(
Bana Conan projesinde destek olmak için ve bu projeye devam etmemi istiyorsanız da indirmeden önce veya sonra begeni tuşuna basın ki bende begeni ve indirme rakamlarına bakıp, projenin devamını isteyip istemediginizi anlayayım. ve ona göre hareket edeyim

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,632
Conan'da demir şeytanı kurban etmeye niyetli gördüğümüz kadarıyla. Tüm dostlara iyi bayramlar dilerim.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,771
İstanbul
Üstadım, siz "En Çok Konu Açanlar Listesi"nde, 504 konuyla 45. sırada görünüyorsunuz. Başarılarınız daim olsun. Darısı benim başıma :)

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu

not:yönetici arkadaşlara bir sorum olacak; giriş sayfamızdaki en çok konu açanlar istatistik listesini genişletme şansımız yok mu acaba? malum oradaki 15 kişiye konu açmada yetişme şansımız yok gibi ama en azından bizde nerelerdeyiz görebiliriz...

Üstadım 15 yazan yere tıklayıp 50 rakamını seçerseniz istatistikleri genişletmiş olursunuz.

Emekleriniz için teşekkürler. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.