Savage Avengers (Marvel) 2019 (Çeviri-Balonlama)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin

Yeni dönemde moda olan Super kahramanların birlikte oldugu maceralar yapmak kervanına sevgili conan'ımızda marvela geçer geçmez katılıyor,marvel bu serinin tanıtımında şu ifadeleri kullanıyor:
Marvel evreninin En vahşi ,en öldürülemeyen karakterleri toplandı! Wolverine!Venom!Elektra!Punisher! ve bunların ortasında Barbar Conan!Conan Marvel evrenine geri döndü ve yeni maceraları burada başlıyor.
Bu oraklar şehride ne? Öz tanrı kim? Kimler elele? en sert ve en tehlikeli karakterler bu yeni başlık altında gürlemeye başlıyor...Conan Wolverıne karşı ilk sayısıyla

bu 2019 tarihli seri SpiderWEBS dostumuzun çevirileriyle karşınızda

SAVAGE AVANGERS
************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı ************

Moderatör tarafında düzenlendi:

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Conan Savage Avengers 2 ekim ve 6 kasım yazan sayıları bekliyorum bu gün 6 kasım sabırsızlıkla bekliyorum :)

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Kaptanın seyir defterine: Yıl 2020 şubat ayı Savage Avengers (Marvel) 2019 Çeviri-Balonlama fena halde aksamış vaziyette; Devam sayıları epeydir merakla bekleniyor lütfen kayda geçilsin..

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,226
Sayın ilhantok,
Temennim iyi ve sağlıklı olmanız. Gidenin gelmediği ve gideni özlediğimiz bir dünya da Conan çalışmalarınızı umut ederek bekliyorum. Saygılarımla...

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Bilgilendirme: Bu sayfa kolay erişebilirlilik adına güncellenmeli sitede çizgi-romanın 12. sayıya kadar devam kitapları var buraya da ilave edilmeli..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Bilgilendirme: Bu sayfa kolay erişebilirlilik adına güncellenmeli sitede çizgi-romanın 12. sayıya kadar devam kitapları var buraya da ilave edilmeli..

Savage Avengers Gerekli Şeyler tarafından telifi alınıp yayınlanmaya başlamıştır. Bu sebeple çeviriyi yapan arkadaşlar tarafından linkler kaldırılmıştır. Bu sebeple konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...