Conan the Barbarian 025 (2014) (Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Bu sayı ile birlikte bir ana seriyi daha bitirmiş oluyoruz; öncelikle bana bir çok conan çevirisinde yardım eden(her ne kadar kafasına silah dayamış olsamda hahahah) Mete'ye (ConanTheCivilized) dostuma çok teşekkür ederim umarım başka Conan çevirilerinde de destegi için İKNA EDEBİLİRİM,hahahahah.

Çizimleri sebebiyle değişik bir seri idi ama sonuçta Conan maceralarından oluşuyordu; umarım keyif almışsınızdır.
herkese Güneşli pazarlar dilerim

Serinin diger maceralar için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/121825-conan-barbarian-darkhorse-2012-ceviri-balonlama.html
Tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için :http://www.cizgidiyari.com/forum/orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

SH38yO.jpg

zLbSSS.jpg

Bir önceki Conan macerası paylaşımında;
T8O55V.png

108 indirme, 61 devam(begeni tuşu); %56,48 devam :9
Bana Conan projesinde destek olmak için ve bu projeye devam etmemi istiyorsanız da indirmeden önce veya sonra begeni tuşuna basın ki bende begeni ve indirme rakamlarına bakıp, projenin devamını isteyip istemediginizi anlayayım. ve ona göre hareket edeyim

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Sevgili ilkhan ve ConanTheCivilsed dostumuza bir seriyi daha tamamladıkları için çok teşekkür ederim. İstikrarlı ve güzel çevirilerinden dolayı her hafta pazar gününü iple çeker oldum. Sağ olun!

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin

Aynı düşüncedeyim ben de :)
Şimdiki planınız nedir üstat? Yeni bir seri mi, yoksa yarım kalanlara devam mı?

Kısmetse 15 gün sonra yarım kalan Conan the Slayer....Dark Horse...2016 - 2017 serisini bitirmek amaçlı başlıyorum ondan önce iki paylaşım daha yapacagım onlarda süpriz olsun :p

atilla_12

Yeni Üye
29 Haz 2019
15
18
Elinize sağlık, harikasınız. Bu sitede bir kişiye ömür boyu yetecek çalışmalar var. Süreklide ekleniyor zaten. Size ve tüm katkı sunan arakadaşlara teşekkürler. Tabi çizer ve yayınevlerinede. Sürdürülebilir olmasına kişisel katkı için zaten bütçem ölçüsünde kitaplarıda almaya da çalışıyorum. Saygılar.