Conan the Barbarian 021 (2013) (Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Sevgili dostlar, ana seri içindeki bu maceranında son bölümüyle pazar gününüze davetsiz misafir olduk hahahha; bu ana seriye devam edip bitirecektik AMMA artık zamanı geldi diye araya 2019 model marvel Conanlarından bir mini seri alarak gelecek pazar geliyoruz onun için hazırlıklarınızı şimdiden yapın çay yerine kahve, peynir ekmek yerine gözleme mi yer içersiniz,yoksa evdekilerden erken kalkıp sessizlik ve huşu içinde rahat rahat okumak için gerekli çalar saatleri mi kurarsınız bilemem artık, ama bugunkü gibi güneşli güzel bir sabahına uyanırsınız umarım.

Serinin diger maceralar için :http://www.cizgidiyari.com/forum/conan-dark-horse-serileri-ceviri-balonlama/121825-conan-barbarian-darkhorse-2012-ceviri-balonlama.html

Tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için : http://www.cizgidiyari.com/forum/conan/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

Bir önceki Conan macerası paylaşımında;

93 indirme, 60 devam(begeni tuşu); %64,51 devam ;)
Bana Conan projesinde destek olmak için ve bu projeye devam etmemi istiyorsanız da indirmeden önce veya sonra begeni tuşuna basın ki bende begeni ve indirme rakamlarına bakıp, projenin devamını isteyip istemediginizi anlayayım. ve ona göre hareket edeyim

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara
Yaptığınız duyuru, paylaşımı gölgede bırakacak güzellikte olmuş. Heyecanla bekliyorum yeni seriyi.
Kolaylıklar diliyorum.

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
430
661
Merhaba yaşadığım bu problemi hangi kısma yazacağımı bilemedim. Conan'ın mini serilerinin bazılarında mesela (Red sonja ile olan macerası) indirmek için girmek istediğimde şu hatayı alıyorum;
"Tormenter666, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir." üyeliğimle alakalı bir sorun mu var acaba? Yoksa bilmediğim bir abonelik gibi farklı bir durum mu var bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Merhaba yaşadığım bu problemi hangi kısma yazacağımı bilemedim. Conan'ın mini serilerinin bazılarında mesela (Red sonja ile olan macerası) indirmek için girmek istediğimde şu hatayı alıyorum;
"Tormenter666, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir." üyeliğimle alakalı bir sorun mu var acaba? Yoksa bilmediğim bir abonelik gibi farklı bir durum mu var bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

Dostum senin üyeliginle ilgili bir problem yok bende ulaşamıyorum; yönetici arkadaşların birine veya duyurular kısmından bunun sebebini sorabilirsin bende ekstradan soracagım

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara

Problem yaşadığınız bir linki paylaşırsanız kontrol edeyim.