Conan (1996) 011-Amazonlar Kraliçesi 2-2(Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Dostlarım, bir önceki paylaşımdaki övgü dolu güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, çok onur duydum hatta tabiri caizse mahçubiyetten ezildim.emege saygı duyan nazik dostlar için bu seriyi bitireceğimi söylemiştim bu da son sayısı...
ConanTheCivilized (mete) dostum yarım kalan conan serisini tercüme edecek zaman bulur gönderirse balonlar paylaşırım (aynısı Zembla içinde geçerli)
Benim çalışmalarıma gelince; Malum tuşla ilgili fikirlerimi ve duygularımı paylaşmıştım ama bunlardan ayrı olarak bir önceki paylaşımımda da Conan projesine devam etmemi istiyorsanız begeni tuşuna basın lütfen dedim, sonuç cumartesi sabahı verilerine göre aşagıdaki gibi;

indirme rakamı:115 devam et diye basılan begeni tuşu rakamı:60 yani çizgidiayrı sakinlerinin iradesi bu çalışmaya devam etmemem yönünde oldu, bu paylaşımda da birşeyin değişeceğini düşünmüyorum ama devam etme yönünde irade belirtilirse devam ederim(indirme ve tuşa basma oranlarına göre.)
Buyrun ana serinin son sayısı huzurlarınızda

Conan projesine devam etmemi istiyorsanız inirmeden önce begeni tuşuna basın!!!

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Sevgili üstadım like vermeyenler için değil like verip yorum yazabilenler için devam etmenizi istirham ediyorum bütün çizgi severler adına.
Sizin gibi çizgi dünyasında ekol olmuş , büyük bir ismin değerli dostlarıyla birlikte ortak her eseri bizi yüceltiyor.
İlkhan Tok ve Conan The Civilized benim çok sevdiğim çok değer verdiğim efsane insanlar.
Onların isimlerini görmek bile yetiyor.
Kısaca değerli dostlarım çok değerlisiniz bizler için.
Çok teşekkür ederim değerli dostlarım.Yüreğinize sağlık.

çizgi sever

Yeni Üye
28 Eyl 2018
15
29
Dostlarım, bir önceki paylaşımdaki övgü dolu güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, çok onur duydum hatta tabiri caizse mahçubiyetten ezildim.emege saygı duyan nazik dostlar için bu seriyi bitireceğimi söylemiştim bu da son sayısı...
ConanTheCivilized (mete) dostum yarım kalan conan serisini tercüme edecek zaman bulur gönderirse balonlar paylaşırım (aynısı Zembla içinde geçerli)
Benim çalışmalarıma gelince; Malum tuşla ilgili fikirlerimi ve duygularımı paylaşmıştım ama bunlardan ayrı olarak bir önceki paylaşımımda da Conan projesine devam etmemi istiyorsanız begeni tuşuna basın lütfen dedim, sonuç cumartesi sabahı verilerine göre aşagıdaki gibi;

indirme rakamı:115 devam et diye basılan begeni tuşu rakamı:60 yani çizgidiayrı sakinlerinin iradesi bu çalışmaya devam etmemem yönünde oldu, bu paylaşımda da birşeyin değişeceğini düşünmüyorum ama devam etme yönünde irade belirtilirse devam ederim(indirme ve tuşa basma oranlarına göre.)
Buyrun ana serinin son sayısı huzurlarınızda

Conan projesine devam etmemi istiyorsanız inirmeden önce begeni tuşuna basın!!!

Üsdat ellerinize sağlık

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
Sevgili üstadım like vermeyenler için değil like verip yorum yazabilenler için devam etmenizi istirham ediyorum bütün çizgi severler adına.
Sizin gibi çizgi dünyasında ekol olmuş , büyük bir ismin değerli dostlarıyla birlikte ortak her eseri bizi yüceltiyor.
İlkhan Tok ve Conan The Civilized benim çok sevdiğim çok değer verdiğim efsane insanlar.
Onların isimlerini görmek bile yetiyor.
Kısaca değerli dostlarım çok değerlisiniz bizler için.
Çok teşekkür ederim değerli dostlarım.Yüreğinize sağlık.

Sayın Abolardis dostumuzun fikrine katılıyorum.
Ve sayın İlhantok çoğunluk her zaman haklı değildir, biz azınlık için Conanların devam etmesini temenni ederim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
%25 lerle ülkede iktidar bile olunduğu yerde %52 lik beğeni oranını gözardı etmeniz bence doğru değil. Size binli sayılarla indirilmiş ama 3_5 mesaj ve 8_10 beğenisi olan onlarca paylaşımımı gösterebilirim.
Savunduğunuz uygulamanın neler getireceğini tahmin etmek bence zor değil. Bu uygulamanın yapıldığı diğer ortamda bazı paylaşımcılar bir adım daha ileri giderek paylaşımı indirmek değil görmeyi bile beğeni tuşuna bağladılar. Bir ürünü görmeden nasıl beğenirsiniz?
Bir sonraki aşama da vip üyelik olsa gerek ki bunu yazdılar bile.
Gelin şu like olayına fazla takılmayalım, işin keyfini çıkaralım birlikte.
Tabi ki yine de karar sizin.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Sevgili ilhantok. Bunu gören öyle ya da böyle zaten bu kitapları okumak için bur sayfalarda geziyor. Elbette keşke altına bir iki de yüreklendirici söz yazsalar ama bazen bu da mümkün olmuyor. İkinci olarak siz burda like ile indirme sayısına bakarak karar verirseniz şöyle bir durumu da göz ardı etmiş olursunuz: Bu linkler başka yerlerde de paylaşılmış olabiliyor. Aradan geçen zamanla beğeni sayısı ile indirilme sayıları arasındaki fark gittikçe açılıyorsa bunun bir sebebi de bu olabilir. Bugüne kadar yaptıklarınızla Conan camiasına çok katkı verdiniz. Her şey için çok teşekkür ederim. Umarım yeni çevirilerinizi de görmek nasip olur.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili İlkhantok kardeşim ellerine sağlık,emeklerin için çok teşekkürler ederim.
Değerli kardeşim bu harikaları okumama vesile olduğun için sağolasın varolasın.
En iyi akşamlar diliyorum.

can32

Yeni Üye
12 Nis 2013
64
53
Çalışmalarınız çok güzel. Ben devam etmenizi isterim. Like olayına fazla takılmayın. İnsanlar sizi de çalışmalarınızı da biliyor. Sayenizde bu çalışmaları okuyabiliyoruz. Umarım devam edersiniz.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,201
3,700
Sayın İlhan Tok bu durum moralinizi bozmasın emeğe ve emekçiye bir teşekkürü esirgemeyen saygılı azınlık bir teşekkürü çok gören çoğunluktan her zaman daha değerlidir.DURMAK YOK YOLA DEVAM.SELAMLAR

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
üstad zorunlu verilen bir like tan gönülden gelen bir teşekkür bin kat değerlidir emekleriniz bizim için değerlidir.biz sizi ve paylaşımlarınızı seviyoruz.sağlığınız ve zamanınız elverdiği müddetçe yaptığınız çalışmalardan bizide mahrum etmezseniz seviniriz.gerek size gerek diğer paylaşımcı arkadaşlara gönülden teşekkür ediyorum.sizler yayın evlerinin ve kültür bakanlığının bile yapamadığı bir şeyi gönüllü yapıyorsunuz hem ülkemizin bu konulardaki bilgi birikimini yarınlara taşıyor geniş bir arşiv oluşturuyor hemde günümüz yayıncılığının seçkin örneklerini hiç karşılıksız tüm türkiye ile paylaşıyorsunuz bu çabalarınız her türlü takdirin ötesindedir.çalışma ve başarılarınızın devamını dilerim.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Siz degerli insanlarla (herkesi kastetmiyorum), böyle bir ortamda bulunmak benim için bir onurdur, övgü dolu güzel sözleriniz içinde teşekkür ederim.
öncelikle şunu belirtiyeyim, benim için bu tuş zorla verilecek bir begeni tuşu(bu tabir sizlere ait) olmaktan çıktı, benim için çalışmanın devamını isteyip istememe tuşu;bundan sonra da basılırsa devam ederim basılmazsa, istenmiyor diye devam etmem o kadar;
bu son paylaşımdaki devam et sayısı:76
indirme sayısı:

Yani pazar günü Darkhorse'un son ana serisi CONAN THE SLAYER' a başlıyoruz:31::31::31:

01cizgisever

Süper Üye
18 Nis 2016
603
1,260
Bizler çizgi roman sevenler olarak bizim gibi okuyuculara emek, ve göz nuru, verip emeklerini bizlerle paylaşan tüm değerli arkadaşlarımı canı gönülden kutlarım.
tüm çizgi diyarı arkadaşlarıma selam ve saygılarımla.

zeytinrengi

Aktif Üye
11 Nis 2009
458
941
Değerli 'ilkhantok' mesaj yazmayanlara 'beğen' butonuna basmayanlara kulak asmayın.Paylaşımlarınız için çok güzel mesajlar atanlara kulak verin.Üretmeye ve paylaşmaya devam edin.Ellerinize,emeklerinize sağlık.