Conan - Book of Thoth-Thoth'un Hikayesi (Ç&B) (2-4)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Stigyalı büyücü thoth-amon'un hikayesine devam ediyoruz.
umarım bu pazarda güneşiniz parlıyordur.

Tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için : http://www.cizgidiyari.com/forum/conan/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

Not:Eger bu macerayı indirmek istersen dost; bir begen tuşuna basmayı benden esirgeme lütfen :9

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,409
İzmir
Dark Horse Comics Conan sayılarının müdavimi oldum kaç gündür. Ben daha çok Marvel dönemi John Buscema çizimlerini beğenirdim, ama gördüm ki yeni konular ve çizimlerde eskisinden aşağı kalır değil. Emeklerin için çok sağol, değerli İlkhan Tok. Takibindeyim.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Değerli dostumuz İlkhan beye çok teşekkür ederim. Stigya lı büyücü ve bilumum üfürükçüler yüzünden Kimmeryada ne enflasyon düştü nede halkın işi rast gitti.İpleri bağlayıp bağlayıp üfüren bu cinci,üfürükçü,kara büyücü dış güçler yüzünde n Conan ın yıllarca şeytan tırnağından muzdarip olduğunu Gelişim Hachette de okumuştum.Büyü ve üfürmenin derin bilgisine sahip Stigya dan yetişip sonradan tövbe etmiş alim bir zatdan işittiğim kadarıyla Bufalo tendonu büyü savar ,manda kulağı büyü bozar ancak hadım boğalar olarakta bilinen tren aşkıyla bilinen canlılara büyü müyü tesir etmez demişmiş.Rivayetler o yönde.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Dark Horse Comics Conan sayılarının müdavimi oldum kaç gündür. Ben daha çok Marvel dönemi John Buscema çizimlerini beğenirdim, ama gördüm ki yeni konular ve çizimlerde eskisinden aşağı kalır değil. Emeklerin için çok sağol, değerli İlkhan Tok. Takibindeyim.
Sana tamamiyle katılıyorum dostum John Buscema ve Ernie Chan Herhalde Conan dünyasında çizimleriyle hepimizi aşık eden çizerler :rolleyes::rolleyes: