Conan - Book of Thoth-Thoth'un Hikayesi (Ç&B) (1-4)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
2006 yılında darkhorse bir Conan mini serisi yayınlamaya başladı, fakat içinde Conan yoktu, :S:S:S evet yanlış duymadınız içinde Conan olmayan Conan mini serisi...
Kral Conan serisini okuyan dostlar bilirler ki ilk sayıdan itibaren Conan, Stigyalı büyücü Tutamon(asıl adı Thoth-Amon ama biz çevirirken öyle çevirmişiz) ile amansız bir mücadeleye girişir, işte bu mini seride bu büyücünün nasıl ortaya çıktıgını anlatan bana göre sürükleyici bir macera; keyifle okuyun bunu tamamladıgımızda, mini seri alt başlıgınıda bitirmiş olacagız ;:31::31::31:
güzel pazarlarınız olsun

Tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için : http://www.cizgidiyari.com/forum/conan/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

Not:Eger bu macerayı indirmek istersen dost; bir begen tuşuna basmayı benden esirgeme lütfen :9

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
uyuyan güzel duymuştum ama uyuyan yılan duymamıştım.
Teşekkürler kardeşim.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Çok teşekkürler. Yeni Marvel Conan'ı da umutla bekliyoruz. :)

Sevgili dostum yeni Conanda evimize konuk olacak ama biraz zamanı var lakin Bu kitabı Mete
(ConanTheCivilized) çevirecek ama elinde şu anda 64 sayfalık yeni buldugumuz Zembla(no 250) var o bitsin, ondan sonra inşallah