Conan's Favorite Joke-Conanın En Sevdigi Espri(Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
2018 biterken darkhorse bize güzel bir espri(süprizde diyebilirsiniz) yaptı ve 700 sayfalık miniseriler,kısa ve normal tek kitaplık maceralardan oluşan bir kitap yayınladı.ve size hediye, bize zahmet olacak listemizde daha önce yer almamış bazı maceralar çıktı (büyük bir ihtimalle şimdi paylaştıgım macera gibi internetten yayınlanmış olması lazım yoksa bir şekilde basılı olarak bulurdum :cool: ) biri kısa olmak üzere 3 adet tek kitaplık macera ve 2 bölümden oluşan bir mini seri olan eski ama yeni Conanlarımızı ana listeye ekledim.
Kısmetse bir ara Türkçe'de ögrenecekler :Ğ
paylaştıgım bu kısa (hatta çok kısa) macerayı fazla bekletmeden huzurlarınıza sunuyorum.bu maceranın güzel tarafı kitabın son sayfasında bu Hikayeyi yazan Kurt Busiek;Conan'ın yaratıcısı Robert E. Howard ve ilk çizerinlerinden John Buscema'ya bu hikaye için hem teşekkür ediyor hemde özür diliyor:D:D:D.(herhalde böyle bir hikaye yayınladılar diye)
(pazar Conanımız bakidir, endişeye mahal yok hahahaha)

Tüm Orjinal Conan Serileri Ve Türkçe Çevirileri için : http://www.cizgidiyari.com/forum/conan/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Ben espriyi anlamadım. Bende bir sorun mu var? Ama şunu anladım ki pazara yine Conan var, işte bu iyi haber.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,226
Kamlançu
büyük bir ihtimalle şimdi paylaştıgım macera gibi internetten yayınlanmış olması lazım yoksa bir şekilde basılı olarak bulurdum :cool:

Ellerinize sağlık. Teşekkür ederim. Yalnız bu kısa esprili macera basılı olarak yayınlandı. Hatta Türkçesi de çıktı. Dark Horse'un ilk çıkardığı 50'lik serinin 18. sayısının sonunda yer alıyor. Düzenlemesini yaptığım için hatırladım ve kontrol ettim, aynen dediğim gibiymiş. Sıkıntı yok, her alternatif bizim için bir zenginliktir. Yeniden hatırlamamıza vesile olduğunuz için teşekkür ederim. Pazar Conan'ını da sabırsızlıkla bekliyorum. Ellerinize sağlık. Kolay gelsin.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,226
Kamlançu
biri kısa olmak üzere 3 adet tek kitaplık macera ve 2 bölümden oluşan bir mini seri olan eski ama yeni Conanlarımızı ana listeye ekledim.
Kısmetse bir ara Türkçe'de ögrenecekler :Ğ

Üstadım listeye eklediğiniz ve müjdelediğiniz maceralara baktım, sizi zahmetten kurtaracak bir müjde de ben vereyim dedim. :)
Helm -> DHC Renkli Conan 18 - Miğfer
The Blood-stained Crown -> DHC Renkli Conan 27 - Conan... Kral
Storyteller -> DHC Renkli Conan 28 - Masalcı
In the Tower of Tara-Teth -> DHC Renkli Conan 39 - Tara-Teth'in Kulesinde
Maalesef gayet kaliteli olarak sunulan bu maceralar arasında yeni bir şey yok. Sağlık olsun, çalışılmamış olanlara bakarız biz de ;)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin

Üstadım listeye eklediğiniz ve müjdelediğiniz maceralara baktım, sizi zahmetten kurtaracak bir müjde de ben vereyim dedim. :)
Helm -> DHC Renkli Conan 18 - Miğfer
The Blood-stained Crown -> DHC Renkli Conan 27 - Conan... Kral
Storyteller -> DHC Renkli Conan 28 - Masalcı
In the Tower of Tara-Teth -> DHC Renkli Conan 39 - Tara-Teth'in Kulesinde
Maalesef gayet kaliteli olarak sunulan bu maceralar arasında yeni bir şey yok. Sağlık olsun, çalışılmamış olanlara bakarız biz de ;)
Evet, uyarı için teşekkürler dostum; heyecanımın ve tez canlılıgımın kurbanı olmuşum bunların hepsi Conan The Legend serisinde yayınlanmış ( bende kontrol ettim, keşke önceden bir baksaymışım hahahaha) ama olsun bir nebze adrenalin yaşadık, artık önümüzdeki maçlara bakacagız