Conan - Road of Kings 007 Kralların Yolu 007(Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
iki hafta sonra tekrar krallar yolundayız( hem diger paylaşımların hayata geçirilmesi hemde akilonya'ya giden yolun çıg düşmesi sonunda kapanması nedeniyle hahahaha gecikmelide olsa geldik)
ve bu kitapta Prospero dostumuzun gençlik yıllarındaki halini görüyoruz hahahaha, gerçi Kral Conan serisinde aynı zamanda en iyi genarellerinden biri olarak karşımıza çıkıyordu ama o yaşlıydı burada ise gençlik yıllarında görünüyor bakınız aşagıdaki resme :)
Güzel ve Güneşli bir pazarınız olsun

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Karayolları ekipleri çalışıp yolu açmış. Teşekkür ederim.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Yalnız, Prospero'yu gördüğümüzü söylemişsiniz de, Kontes Albiona'nın çocukluğu gözünüzden kaçmış :) Ceza olarak tüm Kral Conan serisini salıya kadar okuyun, yazılı yapacağım. :Ğ

Paylaşım için çok teşekkürler, İngilizcelerini okumuş olsam da Türkçelerini bir daha okumak hoşuma gidiyor.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Yalnız, Prospero'yu gördüğümüzü söylemişsiniz de, Kontes Albiona'nın çocukluğu gözünüzden kaçmış :) Ceza olarak tüm Kral Conan serisini salıya kadar okuyun, yazılı yapacağım. :Ğ

Paylaşım için çok teşekkürler, İngilizcelerini okumuş olsam da Türkçelerini bir daha okumak hoşuma gidiyor.

HAHAHA tamam ama bir sor niye sadece Prosperodan bahsettim yoksa bilmem mi ben:4::4:

çünkü Prospero çizgidiyarı üyesi, Albiona değil;););)
nasıl hocam sınavdan yırttım mı:4::4::4: