Conan - The Skull Of Set - Set'in Kafatası (Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Conan serileri arasında belkide en önemlisi oldugunu düşündügüm Graphic Novels( adından da anlaşıldıgı üzere tam bir roman tadında) serisi 60 ve üstü sayfadan oluşan maceralardan oluşmaktadır ; toplamda 7 kitap tan oluşan serinin 4 kitabı alfa yayınlarında yayınlanırken bir tanesini prospero dostumuz sitemize kazandırmıştı, geri kalan 2 maceradan biri olan bu kitabı da ConanTheCıvılızed dostumun tercümesi ve benim balonlamamla yılbaşı hediyesi olarak huzurlarınızda
serinin diger maceralarını merak eden dostlar için liste aşagıdadır(diger seriler başlıgı altında)
(belkide bir dost son kitabıda çevirmek isteyebilir :9 )

http://www.cizgidiyari.com/forum/conan/112241-orjinal-conan-serileri-ve-turkce-cevirileri.html

pu_conan_the_skull_of_set_00fc.jpg

pu_conan_the_skull_of_set_03.jpg

pu_conan_the_skull_of_set_04.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Barbar kelle işine girdiğine göre paça, mercimek arkadan gelecektir.:)
Can dostum güzel insanlar, yılbaşı keyfi için çok teşekkür ederim, selamlar, mutlu yıllar.:)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Üstadım şahane bir paylaşım elleriniz dert görmesin.Emeği geçen bütün değerli dostlara saygılarımla.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Hediyenizi aldık kabul ettik. Size de iyi yıllar. Elleriniz dert görmesin.

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,220
Kendi dilimizde okumayı arzu ettiğim bir Conan macerasıydı. Çok makbule geçti. Hem bu çalışmanız hem de diğer Conan paylaşımlarına sağlamış olduğunuz katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
Yeni yıl bayağı hareketli geçecek anlaşılan.:)
Mükemmel paylaşım için emeği geçen iki dostumuza da çok teşekkür ediyorum...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Renkler güzel, macera güzel...
Emeğiniz için gönülden teşekkürler...
Bir de çizerler değişmese daha da güzel olacak;
alıştığımız Conan tipini arıyoruz ama bulamıyoruz.
Yapacak bir şey yok...
İyi yıllar Sayın "İlkhantok";
selam ve saygılar...

52308R.gif

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,849
Kendi dilimizde okumayı arzu ettiğim bir Conan macerasıydı. Çok makbule geçti. Hem bu çalışmanız hem de diğer Conan paylaşımlarına sağlamış olduğunuz katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Sevgili üstat,

Sizi sahalarda yeniden görmek çok güzel. Bu aralar aldı bir barbar furyası gidiyor ve özellikle beni mest ediyor.