Conan the Barbarian - 109 - Sons Of The Bear God - Ayı Tanrının Oğulları

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Madem geçen hafta teknik sebeplerden dolayı paylaşım yapamadık, sizin şimdi çok Conan'nınız gelmiştir, onuniçin geçen hafta paylaşmam gerekenlerle birlikte bu hafta 6 paylaşımla sizi iyice doyurmaya kara verdim(niye 7 değil diyen dostlara bildiririm ki iş kanununda bir gün tatil hakkı vardır hahaha) bu paylaşımların 4 tanesi daha önce yayınlanmamış kısa maceralar diger ikiside bugünkü gibi CTB serisinden renkli balonlama çalışması

conan-thebarbarianv1109-00-fc.jpg

conan-thebarbarianv1109-01.jpg

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Haftasonu da mesai yapsaydınız, hem hafta tatilinde de ücretler iki katı olnalı. Biz de size iki katı teşekkür ederdik :)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
İlkhan bey üstadım ellerinize sağlık , çok teşekkür ederiz.Barbarın başına gelmedik kalmadı.O kadar canavarla uğraş , stigyalı büyücülerle mücadele et, Karaambar Kamyoncular Derneğine üye kaydı yaptır Zamoralı hanfendilerle nikah kıydır , Afrikada safari yap aslan avla , Zingarella şarkısı altında Zambulalılarla uğraş kolay olmadı tabi.
Bana bir soygun yazda dediği gibi ;
Ne diyor kitapta
Şimdi indirip incelemek lazım.Malum beterin beteri var.
Tüm Barbar severler içinde Eurovision da ülkemizi başarıyla temsil eden ve jürinin 30 günden beridir kabız kalmasına sebebiyet veren uyduları yörüngesi dışına çıkartan Elvis Presley in torununun oğlu Steve Presses ten olağanüstü bir Bach yorumu :
:D:D

www.youtube.com/watch?v=CEbzQoNorh4