Conan - Sargasso of Sand - Kumların Esmer Yosunu (Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Robert E. Howard's Savage Sword serisinden bir kısa macerayı daha Türkçeye kavuşturduk, Pazar Günü için Allah Allah acaba bu nasıl oldu dedirtecek bir macera:Ğ:Ğ:Ğ, nasılda pazarlıyorum ama
keyifle okuyun;

288incit4781391.jpg

9051incin8508011.jpg

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Emeğine sağlık üstat. Bu arada yakın takipteyim, 5. Ciltteki King Conan atlanmış.������

Abooo(Mersince şaşırma nidası :) ) bu kadar yakından takip edildigimi bilseydim, kendime daha fazla çekidüzen verirdim valla :):):):) ( artık mecburen verecegiz)

Dostum, şaka bir yana çok sevindim,böylece en azından eksiklerimizi veya yanlışlarımızı kontrol ederek düzeltme yolunda birilerinin varlıgı ortaya çıkacak ürünün degerini artıracaktır, şimdi bahsettigin hikayeye gelince,ben özellikle listeden çıkardım, çünkü bu proje nedeniyle birçok macerasını inceleme durumunda kaldım ve bazılarında yaa Conan'ı ne kadar kötü çizmişler veya çizimleri kötü veya basit dedigim oldu, fakat bu macerada değil kötü çizmek Conan'a uzaktan yakından benzemeyen bir krakter var(bakınız resme),ayrıyeten koscoca sözüm ona kral conan 80lerin futbolcuları gibi bir şort giymiş, yüzündeki kalıcı yaralar hiçbir dönem Conanıyla bagdaşmıyor kraliçesi zenobia ortlıkta yok,macera boyunca bir kez bile Conan ismini duymuyoruz, ve hikaye tambir absürdlük taşıyıp haremde olan bir cinayetle ilgili tuhaf bir öykü,sanki her kitapta bir Conan macerası olsun diye ismini kral Conan koyup hikayeyide Akilonyada geçiyor diye değiştirelim ve yayınlayalım demişler gibi. her türlü macerasını begenmesem bile (white dead gibi) Conan maceraları hayata geçiriyorum fakat bu bana göre Conan macerası bile değil :):):):):):)
savage05-030.jpg

not: şimdiden senden ikaz yemeden belirteyim, 6.ciltteki diger 2 conan macerası(demons of the summit(SSOC3/CTB87) ve child of sorcery (SSOC 29)) tekrar basım oldugundan gerçek listelerinde yer alıyorlar,:):):):)

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,849
not: şimdiden senden ikaz yemeden belirteyim, 6.ciltteki diger 2 conan macerası(demons of the summit(SSOC3/CTB87) ve child of sorcery (SSOC 29)) tekrar basım oldugundan gerçek listelerinde yer alıyorlar,:):):):)[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Pazarlama" güzel,
tarama ve düzenleme harika,
macera ismi oldukça ilginç...

Herşey güzel olunca geriye naçizane teşekkürlerle taçlandırmak kalıyor...
Emekleriniz ve paylaşımınız için teşekkürler değerli kardeşim...
Saygılarımla...

52308R.gif

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Çizgi kalitesi John Buscema, Ernie Chan gibi artistlerle arş-ı alaya ulaşan bir karakterin, (göreli olarak) zayıf çizgilerle yeniden pazarlanması bana da çok itici geliyor ve okumakta güçlük çekiyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Sevgili İlkhan çok teşekkürler, bence eksik kalmasın 5. sayıyı da listesine yerleştir..
Ama daha çok ilgimi çeken bu bölüme verdiğin isim...
"Kumların esmer yosunu"...
Vallahi güzel ve şairane...
Teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Çok teşekkürler sevgili ilkhantok,
Bundan sonra sana Conan'lı avatar yakışır.
Maşallah külliyata bir sürü sayı ekledin.