Wonder Women- Conan

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Projem Conan olunca arada bir yeni bir macerası var mı diye interneti araştırıyorum ve bakın ne buldummmmm, şimdi de Conan'ı WonderWoman'la buluşturup 6 kitaplık bir mini seriye başlamışlar
Şimdi sizlere danışmak istedigim bir iki konu var,birincisi bu seri 2017 basımı yani tercüme etsek telif sıkıntısı olurmu? ( gerçi Sol alt tarafı büyüterek incelerseniz bu kitap daha kasım 2017 de çıkacakmış, yani henüz piyasaya çıkmayan kıtabın telifi olur mu? hahahahahaha), ikincisi telif sıkıntısı yok ise aylık yayınlalanan bu seri 6 bölümden oluştugu için macera 6 ay sonra (nisan ayında bitecek) onun için çevirsek bile her kitap için bir ay beklemek durumundayız..., öneri, görüş ve bu seri hakkında duygularınızı bekliyorum

file

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,161
4,969
Çok güzel çizimleri var. Telif sıkıntısı olmayacaksa beklemeye değer. Şimdiden teşekkürler.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Şahane bir seri çizimle mükemmel çeviri ve balonlama harika aklıma Buzlar çözülmedenin Deli Çavuşu geldi ;
Ne dersin Deli Çavuş :
- Ne diyim Allaaaah derim.

Baldar

Kıdemli Üye
27 Şub 2012
126
387
Birincisi telif hakkı sorunu sadece Türkiye'de basılmış bir yayın için geçerli. Bu yayın basılmadığı veya telif hakkı alınmadığı için isterseniz Amerika'yla eş zamanlı bile balonlayıp paylaşabilirsiniz.

İkinci konu çizgi romanların üzerindeki tarihlere aldanmayın. Üzerlerindeki tarihlerden daha önce yayınlanıyorlar. Wonder Woman - Conan'ın ilk sayısı nette mevcut.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Bence bitmesini beklemekte fayda var. Ama çizimlerini en de çok beğendim.

camozu

Onursal Üye
12 May 2014
181
3,328
Sayın İlkhantok

Conan yerine., Prens Valiant çevirisi yapamazmısınız ?., çizgi diyarında türkçe prens valiantın tek bir örneği yok ..
Hal Foster ustanın çizgileride bi bu kadar güzeldir ..

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Sayın İlkhantok, bir hafta önce The_DarknesS ilk sayıyı şu başlık altında paylaşmıştı;
http://www.cizgidiyari.com/forum/da...dark-horse-comics-conan-sirali-tam-liste.html

Balonlamaya gelince, önce yarım olanlar bitsin derim :)
Kolay gelsin.

kaçırmışım valla :) , bende müjdeli haber veriyorum derken ters köşeye yatmışım hahahahaha, olsun sonuçta bu sayıya ulaştık ve takibini yapacagız önemli olan o, bence de ilk önce diger sayıları Türkçeye kazandırmak daha öncelikli ve tekrar ediyorum her türlü yardıma muhtacım , herkese duyurulur :Ğ:Ğ:Ğ