Conan -The Jewels Of Hesterm part 2-Hesterm'in Mücevherleri bölüm 2(Ç&B)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Kısa macera ama 3 bölümden oluştugundan fazla arayı sogutmadan 2. bölümüde yayınlayalım dedim, pazarada son bölümüyle final yaparız artık,
Robert E. Howard's Savage Sword.. serisinin 2. kitabında yayınlamıştır;
keyifle okumanız dilegiyle

savage002-001.jpg

savage002-067.jpg

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Teşekkürler... 6 defadır indiremedim 15 mbyte'lık dosyayı... Ya ttnet iğrenç yada mediafire'da sorun var... Başlıyor inmiyor... Şimdi başlamıyor bile...

Not:indi

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Müthiş bir paylaşım olmuş yine elleriniz dert görmesin bende aşağı yukarı bütün maceralarını okuduğumu düşünürdüm Conan ın.Meğerse bir şey bildiğim varsa oda hiç bir şey okumadığımdır.Bizde ne zaman yayınlanır Allah bilir.Bari kitap olarak ta arşivleseydik.Çok iyi olurdu.Geçen İNJUSTİCE ları topladım lazım olur bulunsun düşüncesiyle çizimleri güzel ama gerçekten çok beğendim.Tavsiye olunur.Tekrar selamlar ve saygılarımızla.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Üstadım bu serinin sonradan cilt haline getirilmiş versiyonu yayınlandı. (Yalnızca iki cildi var nette)
Bu ciltlerde parça parça verilen maceralar tek macera haline getirilmişti.
Elinizde bulunmuyorsa aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Bir de bu dergilerdeki bazı maceralar daha önce Marvel tarafından yayınlanmıştı.
Mesela SSOC 29. sayıda yayınlanan Büyü Çocuğu macerası gibi...
Bilginiz olsun gerçekten :)

Teşekkür ederim üstadım, ellerinize sağlık. Kolay gelsin.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Düz duvara tırmama deyimi Conan'dan geliyor demek ki.:D
Teşekkürler üstadım...

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
Üstadım bu serinin sonradan cilt haline getirilmiş versiyonu yayınlandı. (Yalnızca iki cildi var nette)
Bu ciltlerde parça parça verilen maceralar tek macera haline getirilmişti.
Elinizde bulunmuyorsa aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Bir de bu dergilerdeki bazı maceralar daha önce Marvel tarafından yayınlanmıştı.
Mesela SSOC 29. sayıda yayınlanan Büyü Çocuğu macerası gibi...
Bilginiz olsun gerçekten :)

Teşekkür ederim üstadım, ellerinize sağlık. Kolay gelsin.

Sevgili yöneticim;

link için teşekkürler,bir incelerim, onun dışında dedigin gibi bazı maceraların tekrar basım olduklarını farketmiştim(The Tower Of Elephant (SSOC 24'ün renkli versiyonu)Black Glossus (SSOC 2'ün renkli versiyonu) hatta bunlar senin ve Properonun katkılarıyla renkli olarak çevrilip paylaşıldı. (bunları listedeki yerlerine büyük bir keyifle linklerine baglayaccagım zaten )Child Of Sorcery (büyü çocugu)macerasınında farkındayım, ama senin yaptıgın gibi CTB serisinin renkli versiyonlarının çeviri veya alfa çevirilerine sadık kalınarak balonlamasını yapıp yerine yerleştirdigimiz gibi , diger mükerrer maceraları eledigim gibi bunu elemek istemedim aynı macera ama renkli olunca yerini alacak inşallah :)