Şak Şak 1 nci Kitap - Boyalı Korsan (Talat GÜRELİ)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
ak_ak_Tg_religandor08_D000.jpg

ak_ak_Tg_religandor08_D016.jpg

ak_ak_Tg_religandor08_D041.jpg

Bu kitabı paylaşmasaydım çatlardım. Tarama bana ait değildir. Biraz bi düzenleme yaptım sadece.

Telat Abinin bu yönünü hiç bilmiyordum, arşivde ne yapayım diye ararken rastladım ve yükledim. Beğeneceksiniz. İçeride tanıdık simalar var.

2 nci kitap kimde varsa paylaşırsa çok mükemmel olur.

Şak_ Şak_Boyalı Korsan_(Talat GÜRELİ) www.çizgidiyarı.com.rar 37.9 MB

Moderatör tarafında düzenlendi:

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Talat abimizle bu hafta sonu bir araya gelip sohbet ettik. Benim için Şakşak dergisi her zaman gözdeler arasında yer aldı.
Değerli paylaşımına çok teşekkürler dostum.

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Talat abimizle bu hafta sonu bir araya gelip sohbet ettik. Benim için Şakşak dergisi her zaman gözdeler arasında yer aldı.
Değerli paylaşımına çok teşekkürler dostum.

Hasan dostum umarım bursa da herşey yolundadır.Ve umarım senin için bir sıkıntı yoktur.Gandor dosta zaten söylenecek bir şey bulamıyorum coştu.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa

Hasan dostum umarım bursa da herşey yolundadır.Ve umarım senin için bir sıkıntı yoktur.Gandor dosta zaten söylenecek bir şey bulamıyorum coştu.

Hayat normal seyrinde geçiyor serdar dostum işlerin yoğunluğu nedeni ile forumlardan uzak kaldım lakin yakın zamanda tekrar eski paylaşım hızlarına yer veririz.

12 Şub 2010
15,006
543,755
Talat ağabeyi bir kez daha hatırlatıyor ve İstanbul özlemini depreştiriyor
Çizgi roman dünyamızın en çizgi roman sever ve en bilgili simalarından
Gelişmiş bir mizah duygusu ve yanında güçlü çizgiler
Sağ ol sevgili gandor08

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
Ben bu eseri bilmiyordum diyeceğim. Bilecek, öğrenecek ne çok şey var çizgi dünyamıza ait. Talat abi bu cehaletim için kızmaz umarım. :(

Etraflıca inceleyeceğim. Bir sonraki görüşmemizde Talat abiden cehaletim nedeniyle özür dileyip eser hakkında biraz sohbet edeceğim.

Haluk abi sahiden senin "İstanbul'un" gelmedi mi daha? :) Belki Ramazan sonrası...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
Tam şaşkınlık benimkisi... Kitabın verdiği şaşkınlık nedeniyle Selahattin üstadıma teşekkür etmeyi bile unutmuşum.

Ellerine sağlık, üstadım.