Fırat 2 - Uğur Gürsoy

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
834
elinize sağlık sayın efsaneşair42, uğur gürsoy karikatürleri ve özellikle de fırat'ı herkese tavsiye ederim.

mert26

Kıdemli Üye
24 Haz 2009
198
210
pardon ben devamı var zannetmiştim. şimdi siz yazınca farkettim karıştırmışım.

HenryChinaski

Yeni Üye
3 Ağu 2012
30
10
Teşekkürler.Fırat'ın iki albümüne de sahibim fakat kesinlikle verilen paraya değmiyor.İki albümü taş çatlasa 1 saatte okuyabilirsiniz.Bu yüzden pdf formatında indirmekte fayda var, tavsiye ederim.

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
834
Teşekkürler.Fırat'ın iki albümüne de sahibim fakat kesinlikle verilen paraya değmiyor.İki albümü taş çatlasa 1 saatte okuyabilirsiniz.Bu yüzden pdf formatında indirmekte fayda var, tavsiye ederim.

fırat serisi belki bir saatte okunabilir ama yıllarca süren bir emeğin toplamasıdır. öncelikle orijinal kitapları alabiliyorsak alalım derim. yayıncılık sona ererse tarayıp paylaşıma açacak kitap da kalmaz dostlar.

EfsaneŞair42

Kıdemli Üye
27 Tem 2012
143
284

fırat serisi belki bir saatte okunabilir ama yıllarca süren bir emeğin toplamasıdır. öncelikle orijinal kitapları alabiliyorsak alalım derim. yayıncılık sona ererse tarayıp paylaşıma açacak kitap da kalmaz dostlar.

aynen dostum çok haklısın bende alınmasından yanayım ama bunlar yayında değil şu an online olarak :) üzücü tarafı ise raflarda eskiyor geçen gördüm sararmış seriler

HenryChinaski

Yeni Üye
3 Ağu 2012
30
10

Yayınlanan her karikatür albümü için geçerli söylediğiniz.Fakat dergilerde kalın-büyük gösterilip de hepi topu 55-60 sayfalık bir karikatür albümü ile karşılaşmak insanda aldatılmışlık hissi yaratıyor.Verilen paraya değmeyen bir albüm yerine buradaki değerli arkadaşların paylaştıklarını indirmeyi tercih ederim.

WebHead

Kıdemli Üye
17 Ara 2011
134
153
Scotland Yard
Ya çok saçma olacak belki ama,

Fırat'ı çok severdim ki zaten Uğur Gürsoy ismi bile yeter. Lakin samimiyetsiz kızlarımızın "ayyy çook şekeeeer yerim ben bunu yaaaa, yanaklarını sıkcaksııığğğnnn" şablonunda yaklaşmasının ardından uzaklaştım nedense. Şirkette herkesin masasında bir Fırat figürü görmemin de etkisi yadsınamaz. Paylaşım için teşekkürler :)

EfsaneŞair42

Kıdemli Üye
27 Tem 2012
143
284

Fırat'ı çok severdim ki zaten Uğur Gürsoy ismi bile yeter. Lakin samimiyetsiz kızlarımızın "ayyy çook şekeeeer yerim ben bunu yaaaa, yanaklarını sıkcaksııığğğnnn" şablonunda yaklaşmasının ardından uzaklaştım nedense. Şirkette herkesin masasında bir Fırat figürü görmemin de etkisi yadsınamaz. Paylaşım için teşekkürler :)

Hehehe aynen dostum aynı tiplemelere bende rastladım hemde çok :D ''beslenirki bu'' ''ımfı ımfı'' replikleri içlerini gıdıklıyor herhalde :) ama gerçekten toplumdaki afacanlığı en iyi yansıtan bi başyapıt bana göre :) iyi okumalar :)

HenryChinaski

Yeni Üye
3 Ağu 2012
30
10

Bence bunda sosyal paylaşım sitelerinin çok büyük etkisi var.Sorsan çizerini bile bilmeyecek olanlar sırf çok tutuluyor diye Fırat fanı oluyorlar:)

aykze

Yeni Üye
9 Ocak 2015
1
0
çok teşekkür ederim. fırat ın 1 pdf sini bulamadım ama olsun bu da yeterli şimdilik tekrar sağol.

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
880
3,915
İzmit
Selamlar,
Belirttiğiniz gibi forumda 1. si mevcut ancak oda pdf olarak bulunuyor,
ben pdf formatlarını resimleri çıkarıp cbr olarak saklıyorum ve fakat 1. bölüm şifreli olduğundan çıkaramıyorum elinizde şifresiz veya cbr olarak mevcutsa onu da paylaşıma açabilirseniz sevinirim teşekkür ederim.