Aldebaran-02 (Çeviri ve Balonlama)

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
2542431-aldebaran02_super.jpg

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
Bu farklı çizgiromanın 2 sayısını bekliyorduk , şükür kavuşturana. Çok teşekkürler.

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
O sondaki, düz metin ansiklopedik bilgiler, harita bilgileri güzel sürpriz oldu gerçekten :)

Çok sürükleyici bir seri.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Çalışmanız için teşekkür ederim dostum,diğer dizinin devamı varmı (Nabibya) diye sormadan edemeyeceğim.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Müthiş keyifli ilginç bir eser.
İşçiliğin ustalık seviyesine ulaşmış, gayet güzel gözleri yormadan sıkmadan okutuyor resmen.
Merak kediyi öldürür diyenlerdenim bende :)
Devamını bekleyenlerdenim.

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,202
Kütahya
Bir solukta okudum ve tekrar yazmak istedim.Gerçekten harika bir çizgi roman.Özellikle çizgi roman kelimesindeki roman sözcüğünün hakkını veren bir eser. Yaratılan dünya müthiş( Sonundaki ansiklopedik bilgiler için ayrıca teşekkür etmeliyim)
İşin kötü tarafı ise öbür sayıyı beklemek çok zor olacak.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
İlk bölümü oldukça güzel bulmuştuk . İkinci bölümünde paylaşılmasına sevindik . Teşekkürler .

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Ynei bir dünya, alışıldık, bilinen canlılardan türetilmiş yeni canlılar, basit gibi görünen karmaşık çiaglilerin desteği ile anlatılan karmaşık bir öykü. Rahat okunan akıcı bir Türkçe ile dilimize kazandırılmış bir eser.

Kutlarım.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Kenya serisine göz atmış, okumak için tamamlana kadar sabretmiş, son sayı gelince de bir solukta okumuştum. Aldebaran'ın daha zor olduğunu, dolayısıyla daha yavaş ilerleyeceğini tahmin ediyorum. Arada Namibya serisine de zaman ayıracaksınız, bakalım sabrımız yetecek mi tamamlanmasını beklemeye. Belki de yeni sayıyı iple çekmek için şimdiden okumaya girişmekte fayda var.

Emeklerin için teşekkür ederim Önder.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,672
İstanbul
Doğrusu ben okumak için hiç bekleyemiyorum sevgili Önder'in son dönem çalışmalarını. Kenya, Aldebaran, Namibya... Eşsiz seriler bunlar ve ilgi göstermeyen dostlarımıza çok şey kaçırdıklarını bir kez daha hatırlatayım...

Aldebaran'da pek çok şey var; tuhaf yaratıklar, mucizeler, bir miktar cinsellik, totaliter bir yönetim, yönetimi elinde bulunduran rahip, bu yönetime isyan...

Bunların hepsi çok güzel harmanlanmış, öykü su gibi akıyor. Olaylar peş peşe gelişiyor ve hiç rahatsız etmeyen bir seyirle devam ediyor.

Sevgili Önder'in becerisinden çok söz etmeye gerek var mı artık, bilmiyorum. Ellerine sağlık, sevgili dostum.

Harikaydı.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
aldeberan için tamamlanmasını bekleyip okuyacağım.

dostların yorumları her ne kadar merakımı arttırsa bile bu serinin övgüsünü çok duymuştum ve bir kere de okuyup bitirmek istiyorum bölünme yaşamamak için.

paylaşım için çok teşekkürler...

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Teşekkürler Önder devamının gelmesi iyi oldu. yeni müjdelerde veriyorsun sevindirici haber eline sağlık

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Müthiş bir kurgu, çok güzel işlenmiş bir senaryo, zevkle takip ediyorum.
Çeviri ve balonlama da başarılı. Elinize sağlık.

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
Son zamanlarda okuduğum en fantastik çizgi roman için çok teşekkürler.
Zaman kaybetmeden Aldebaran'ın sayfaları içinde maceraya çıkayım
:)

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
Teşekkürler arkadaşlar. Sevgili Direnc'in de belirttiği gibi bu kadar fantastik olayın, bu kadar iyi bir kurguyla hiç sırıtmadan birbiri ardına sıralanması... Çok güzel bir seri.

12 Şub 2010
15,006
543,640
Önder Atar paylaşımlarının kalitesi belli.

Heyecanla beklenecek devam bölümü; nefes kesen, bir macera, görsel harikalar.

Bizden de teşekkürler, saygılar.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Bu tür paylaşımlar usta elinden çıktığında tadından yenmez güzellikte oluyor,ellerinize sağlık sevgili önder TEŞEKKÜRLER ediyorum.

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
sevgili kardeşim müthiş çalışmalara imza attınız.bize keyifli bir zaman geçirttiğiniz için ve
karşılıksız paylaştığpınız için çok teşekkürler bu leo denen çizer grçekten müthiş
asim reis izmir-1951