Namibya-01 (Çeviri ve Balonlama)

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276

1948, iki yıl önce ölen Nazi devlet mareşali Hermann Göring, Namibya'da ortaya çıkar. Kenya'daki görevinden dönen Kathy Austin olayı araştırmak üzere Namibya'ya gönderilir...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
İtiraf edeyim ön yargılı yaklaşmıştım!!
Ama gel gör ki beni benden aldı hikaye :)
Wilbur Smiht seven, takip eden birisi olarak bir hayli yakın olduğunu düşündüğüm macera sevgili Önder'in muntazam çalışmasıyla resmen can bulmuş...
Teşekkürler az gelsede boynumuzun borcu olsun :d

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,001
denize sıfır
ÇR dünyasına yeni bir soluk gelmiş.Bence kalıpların dışında bir anlatımla ilerleyen ve heyecanı sürprizlerle sunan bir öykü..Keyifle okudum,abone oldum.:)

Üstadım çok teşekkür ederim devamını sabırla bekliyoruz..:)

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,204
Kütahya
Kenya'dan sonra sayenizde bu seriyi de okuyacak olmak çok sevindirici.Emekleriniz için teşekkürler.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
artık sonu da gelecek sayılır herhalde.
çalışmalarında başarılar ve bol bol
teşekkürler, önder atar.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Dolu dolu bir çizgi roman. Bayıldım.

Kenya'yı yaratan Leo ve Rodolphe ikilisine Namibia'da çizer olarak Marchal katılmış. Ben çok beğendim çizimleri.

Öykü çok derinlikli. Öyküyü çekici hale getiren gizemlerin yanında, ırkçılık, gerilimli kadın-erkek ilişkisi, ekolojik dengedeki değişimler gibi pek çok temanın da yer alması çok zenginleştirmiş öyküyü. Sayının finali çok şaşırtıcıydı. devamını merakla bekleyeceğim.

Sıradışı öykülere, farklı sanatsal becerilere sahip bir çizgi romanı daha dilimize kazandırarak çok büyük bir iş yapan sevgili Önder Atar'a çok teşekkür ediyorum. Haz aldım. Mükemmeldi, ellerine sağlık.