Kenya-03 (Çeviri ve Balonlama)

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
28_300778_0_KenyaGER3.jpg

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
serinin ortasına geldiniz dostum ve özenli calışmanızın diğer arkadaşları da teşvik edeceğine eminim. teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Sevgili dostum mükemmel bir çalışmaya daha imza atmışsın, çok teşekkür ederim. Büyük bir beğeniyle takip ediyorum seriyi. Belki biraz erken olabilir ama serinin devamı sayılabilecek olan "Namibia"yı da programına dahil edebilsen ne güzel olur. Leo ve Rodolphe ikilisine Bertrand Marchal'ın çizer olarak katıldığı bu seri de harika gözüküyor. Öykü de Kenya serisinin devamı gibi ve Kathy Austin yine baş kahraman... Bu yıl içinde 3. sayısının yayımlandığını tesbit ettim. Ancak henüz İngilizce'ye çevrilmiş kopyelerini bulamadım. Yine de aklının bir yerinde olsun derim bu seri de. Böyle iyi işler çıkarınca hep daha fazlasını istiyoruz ne yapalım :)

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
Sevgili dostum mükemmel bir çalışmaya daha imza atmışsın, çok teşekkür ederim. Büyük bir beğeniyle takip ediyorum seriyi. Belki biraz erken olabilir ama serinin devamı sayılabilecek olan "Namibia"yı da programına dahil edebilsen ne güzel olur. Leo ve Rodolphe ikilisine Bertrand Marchal'ın çizer olarak katıldığı bu seri de harika gözüküyor. Öykü de Kenya serisinin devamı gibi ve Kathy Austin yine baş kahraman... Bu yıl içinde 3. sayısının yayımlandığını tesbit ettim. Ancak henüz İngilizce'ye çevrilmiş kopyelerini bulamadım. Yine de aklının bir yerinde olsun derim bu seri de. Böyle iyi işler çıkarınca hep daha fazlasını istiyoruz ne yapalım :)

İngilizcesini bulabilirsek, zevkle:)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili Önder Atar hakikaten çok güzel bir seçim yapmışsınız.Gerek çizgiler gerekse içerik harika.Verdiğiniz emek için çok teşekkürler ederim,en iyi geceler dilerim.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Kimi sorular cevap bulurken yeni gizemler beliriyor

Heyecan hep istim üzerinde

Bu da devamını özlenir kılıyor

Teşekkürler Önder Atar, teşekkürler direnc11