Alias02 (Çeviri ve Balonlama)

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
13z2tu.jpg

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
Arkadaşlar serinin 3. kitabının orjinali elimde yok. Sitedeki link kırılmış ve internette tüm aramama rağmen bulamadım. Tüm serinin orjinali var şu andaa ama yalnızca 3. cilt yok. Eğer elinde olan yüklerse sevinirim.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
çok sağol...3.kitap en kısa zamanda ulaştırılır inşallah sana..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,764
İstanbul
Bu ne hız?

Tebrik ederim. Bir önceki sayıda bahsettiğim minik kusurlarda ortadan kalkmış. Harika olmuş. Seri giderek daha heyecanlı bir hal alacak gibi gözüküyor. Yeni sayıyı bekleyeceğim. Ellerine sağlık.

3.sayının linkini ilgili konuya yerleştirdim: Alias - Max Comics

Son düzenleme:

Önder Atar

Çeviri & Balonlama
1 Tem 2012
95
1,276
Bu ne hız?

Tebrik ederim. Bir önceki sayıda bahsettiğim minik kusurlarda ortadan kalkmış. Harika olmuş. Seri giderek daha heyecanlı bir hal alacak gibi gözüküyor. Yeni sayıyı bekleyeceğim. Ellerine sağlık.

3.sayının linkini ilgili konuya yerleştirdim.

Teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,764
İstanbul
Konu ilgimi çekince biraz araştırma yaptım başlık hakkında. Marvel'in "yetişkinler" için yaratılan eserlerini topladığı alt mecra olan Max Comics'den çıkarılan Alias, meğerse Marvel'in bir çeşit sansürü altında yaşamanı sürdürmeye çalışmış. Marvel, kahramanların(örneğin Örümcek Adam) kullanımına dair kısıtlamalar koymuş. Brian Michael Bendis'de 28. sayıda seriyi sonladırıp Alias'ın kahramanlarını "The Pulse" adlı yeni başlığa taşımak durumunda kalmış.

Bu limitlere rağmen, başlık 2004'te, yaygın bir kabulle çizgi romanın Oscar'ı sayılan Eisner Ödülleri'ne iki kategoride aday gösterilmiş.

İlgi duyan arkadaşlar Eisner Ödülleri ile ilgili bilgilere şu linklerden ulaşabilirler:

Fırsat bulabilirsem Eisner Ödülleri ile ilgili bir çalışma yapmak ve bu çalışmayı ayrı bir başlıkta toplamak iyi olacak.

Son düzenleme: