Öküz - Sayı 01

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,304
İzmir

Baktım öküz serisi biraz öksüz kalmış taramalarda ara ara öksüze de yer vereyim dedim. ilk 31 sayıyı haftalık olarak çıkartmışlar sonra 24 olan dergi sayfasını arttırarak aylık dergiye çevirmişler. 90 sayıdan sonra da bırakmışlar. ama içerderki yazar kadrosuna bakınca siz de keşke hiç bırakmasalarmış diyeceksiniz. panik yok serinin hepsi mevcut ve 300 DPİ-JPG RAR formatında ara ara paylaşacağım. iyi okumalar

Öküze saman ve su verenler ; Altay Martı , Aslan Özdemir , Atilla Atalay , Bahadır Boysal , Bahadır Baruter , Can Kozanoğlu , Can Yücel , Can Barslan , Cezmi Ersöz , Derya Sayın , Devrim Sevimay , Ender Özkahraman , Ercan Akyol , Erdal Belenlioğlu , Ferhan Şensoy , Fikret Bekler , Gani Müjde , Gürcan Türeci , Halit Turhanlı , Haydar Ergülen , Kemal Gçkhan , Kutlu Esendemir , Lütfi Oflaz , Mehmet Çağçağ , Mesut Ceylan , Mesut Kara , Metin Üstündağ , Murathan Mungan , Musa Kart , Nihat Genç , Orhan Koçak , Orhan Pamuk , Ömer Laçiner , Sezai Sarıoğlu , Sunay Akın , Tuncay Akgün , Tuncel Kurtiz , Tuncer Erdem , Ümit Kıvanç , Vedat Özdemiroğlu , Yavuz Taran , Yasin Adıyeke , Yıldırım Türker , Yılmaz Erdoğan , Zafer Temoçin

k-z-Say-01-1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,858
Yazar ve çizer kadrosu süpermiş gerçekten bugün bakınca..ama gene de sarı öküzü verdik be..

eshq

Yeni Üye
24 Ara 2018
22
47
efsane dergi Öküz-Hayvan-Ot diye gidiyor bu dergi, uzun süredir arşivlemek için can atıyordum, toplu halini bulamadım Öküz dergisinin, en azından bu şekilde arşivlemek istiyorum. Umarım devamı gelir, çok büyük bir iş olur. Teşekkürler..

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,304
İzmir
efsane dergi Öküz-Hayvan-Ot diye gidiyor bu dergi, uzun süredir arşivlemek için can atıyordum, toplu halini bulamadım Öküz dergisinin, en azından bu şekilde arşivlemek istiyorum. Umarım devamı gelir, çok büyük bir iş olur. Teşekkürler..
hepsi var zamanla paylaşacağım

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Mükemmel bir kadro ile çıkan olduça güzel bir dergi...
Güzel bir tarama ile arşivde olması müjdesi sevindirici...
Teşekkürler akşamsefası...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Bence de harika bir haber.
Çıktığı süre boyunca alıp
hep okumuştum. Dergideki
yazılar, çizgiler çok keyifli,
öğretici, ilham vericiydi.