Mavi Ceketliler 07 - Maviler Çamura Battı

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,984
neverland

Mavi%2BCeketliler%2B07%2B-%2BMaviler%2B%25C3%2587amura%2BBatt%25C4%25B1%2B000.jpg

Bir devriye görevi sırasında, dostlarımız Blutch ve Chesterfield sıradışı bir askere rastlarlar: Kuzeyli üniforması giyen, güzel alımlı bir kadın. Ailesinin onurunu kurtarmak ve kayıp kardeşini bulmak için orduya katılan bu kadın, Blutch’a güven vermese de güzel bir yüz ve birkaç duygusal kelime cesur Chesterfield’ın ona yardım etmeye karar vermesine yetti. Bu, kızımız için Stark’ın şuursuz taarruzlarına katılmak demekse de sonu firar ve trajediye dönüşen bir macera demekti...
Bu eseri ben ve Mandos beraberce hazırladık. Keyifli okumalar dileriz...

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Ülkemizde çok fazla bilinmeyen harika bir frankofon serisi Oks03 ve Mandos ikilisinden de yayınevleri kıskandıracak güzellikte bir çeviri ve balonma ile buluşunca tadına doyum olmayan bir seri çıkmış ortaya..

Ellerinize sağlık, çok teşekkürler..

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Yıllar önce orijinallerini Spirou'da okumuştum, şimdi Türkçe okumanın keyfini yaşıyorum. Serinin bitmesine de fazla bir şey kalmamış, toplamda topu topu 61 sayıcık :D

Emeği geçen iki arkadaşımıza da çok teşekkürler, sizlerin sayesinde bu kitaplar çevriliyor. Elleriniz, gözleriniz dert görmesin.