Cotton Kid-Pinkerton Namına

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,976
neverland
pG3NOr.jpg

Sizlere yine ülkemizde yayınlanmamış seveceğiniz bir frankofon hazırladık sevgili dostlar. 1999 yılında Jean Leturgie tarafından yazılan senaryo , Pearce takma adını kullanan Didier Conrad'ın çizgileriyle buluşuyor ve bizlere Morris ve Goscinny Red Kit'leri tadında bir western parodisi sunuyor.
Kısa pantalonlu dostumuz ünlü dedektiflik bürosu Pinkerton' da dedektif olan ağabeyinin peşine takılıyor ve maceradan maceraya koşuyor.
Bu eseri sizlere ben çevirdim ve değerli dostum Mandos'un eşsiz balonlamasıyla sizlere sunduk. Keyifli okumalar dileriz.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Pamuk çocuk çok komik gerçekten.
Bir Red Kit versiyonu gibi.
Harika iş çıkarmışsınız arkadaşlar, tebrik ederim.:)
Sizlerden bir ricam var,
Konulara ilk sayfa görüntüsünü eklerseniz çok sevinirim, birde kullandığınız fontu mümkünse yazınız.
Teşekkürler, selamlar.:)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,322
Çok güzel bir paylaşım oldukça emek isteyen bir çalışma.
Emeği geçen bütün değerli dostlara çok teşekkür ederiz.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
Son yılların bence en iyi çizeri Conrad'dan yine olağan üstü güzellikte
bir serinin ilk kitabı için çok çok teşekkürler sevgili Mandos ve Oks03..

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Önce tereddüt ettim kapak bana pek cazip gelmedi açıkcası sonra ustaların tercihine güvenerek indirdim ve ustalar beni yanıltmadı...Teşekkür ederim emeği geçen çizgisever dostlar.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
İlk defa bizlerle tanışan çizgi romanlar sitemize çok ayrı bir hava veriyor. Yayınevlerimizin basmaya gerek görmediği nice güzellikleri çeviri balonlamacılarımız adeta yoktan yaratıp, arkadaşlara sunuyor.
Karşılıksız yapılan bu güzelliklerle bizleri mutlu eden oks03 ve mandos'a teşekkürler.

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
Eliniz, beyniniz, yüreğiniz varolsun, dert nedir bilmesin. Ülkemizde üvey evlat muamelesi gören 'frankofon'ları böyle -Türkçe- giyinmiş kuşanmış karşımızda görünce inanılmaz mutlu oluyorum, teşekkürler.