Insiders - Birinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Sevgili dostlar,

Yeni serimiz Insiders başlıyor. Biliyorsunuz hem ülkemizde hem de Ortadoğu'da büyük oyunlar oynanıyor. Insiders işte bu oyunlardan bahseden bir çizgi roman. Politik/ticari casusluk konuları içeriyor.

Çeçenistan'dan Türkiye'ye, Pakistan'dan ABD'ye kadar gizli servislerin oynadıkları oyunları, petrol şirketlerinin mücadelesini, silah kaçakçılarını, uyuşturucu tacirlerini anlatan bu romanları okurken çok şeyler öğreneceğiz.

İlk kitap aşağıda, herkese keyifli okumalar.

Insiders01_07092002.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Teşekkürler üstadım ellerinize sağlık hemen alıp okuyorum.

İyiki döndünüz frankofonlarımız şenlenmeye başladı sayenizde.

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,202
Kütahya
Gerçek bir bayram hediyesi oldu benim için. Frankafonların bu konularıı gerek çizim gerekse anlatımları ile mükemmel bie şekilde işlediğini düşünüyorum. Şimdiden diğer sayılar için kolay gelsin diyorum. Çok teşekkürler.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Teşekkür ederiz elinize sağlık sevgili Odenat. Haberini almıştık, merakla bekliyorduk. Süpersiniz...
İsabetli bir seçim. Bu güzel çalışmanızın devamını da merakla bekliyor olacağız.:)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
İndirip okudum samimiyetle söyleyeyim seçiminiz harika her yönüyle akıcı bir senaryo kapitalizm ve terör ilişkisi dibine kadar işlenmiş verdiğiniz emek gerçekten yerini bulmuş çok sağolun ve iyi bayramlar odenat kardeş.

kparker

Süper Üye
5 May 2012
157
834
sayın odentat siz olmasanız bu kitapları okuma şansımız olmayacaktı. hakkınız ödenmez. elinize sağlık, çok teşekkür ederim.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
çeviri-balonlama emek isteyen bir konu ve bu konuda çok iyisiniz... Güzel paylaşiminiz için, teşekkürler sevgili odenat...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Teşekkürler sevgili odenat.
Sayenizde bir çok farankofon okuduk.
Ülkemizdeki bir eksikliği tamamlıyorsunuz.
Takipteyiz, elinize sağlık.