Çingene - Tamamlanmış Seri - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,827
Sevgili dostlar,

İki kitap daha ekleyerek Çingene serimizi tamamlıyoruz.

Bildiğiniz gibi ilk kitabı homeric dostumuz bizlerle paylaşmıştı. Diğer tüm kitapların kapaklarını da hazırladı. Tüm emekleri için çok teşekkürler.

Gandor08 dostumuzun orijinallerini kullandım. Ona da teşekkürlerimi sunarım.

Daha nice seride buluşmak üzere.

Keyifli okumalar,

Couv_84334.jpg

Son düzenleme:

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,202
Kütahya
Bir seriyi daha tamamladınız. Çok teşekkürler.Sizin çeviri ve balonlamalarınızdan oluşan kocaman bir klasörüm oldu. Marini'nin manga tarzı çizgileri değişik gelse de ben çok beğeniyorum. Scorpion ,Gipsy ve Roma Kartallarını sizin sayenizde okudum.Raptors adlı eserini de Sensei sayesinde okumuştum.
Aşağıda resimlerini paylaştığım Le'touile Desert'i de okumak dileğiyle... Tekrar teşekkürler.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Hiç okuyamayacağım eserleri okunur hale getirdin sevgili dostum Odenat Emeklerin için çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
çeviri, balonlama ve paylaşim için sevgili odenat'a, kapaklar için sevgili homeric'e ve orjinaller için de sevgili gandor08'e çok teşekkürler... Ellerinize sağlik sevgili dostlar...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,827
Bir seriyi daha tamamladınız. Çok teşekkürler.Sizin çeviri ve balonlamalarınızdan oluşan kocaman bir klasörüm oldu. Marini'nin manga tarzı çizgileri değişik gelse de ben çok beğeniyorum. Scorpion ,Gipsy ve Roma Kartallarını sizin sayenizde okudum.Raptors adlı eserini de Sensei sayesinde okumuştum.
Aşağıda resimlerini paylaştığım Le'touile Desert'i de okumak dileğiyle... Tekrar teşekkürler.

Merhabalar, orijinaller elimde yok, çizgidiyarında da armada bulamadım. Bir arkadaşımız paylaşırsa neden olmasın.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,643
Kasımpaşa
İlk üç kitabı çok büyük bir keyifle okumuştum. Dün akşam da geri kalan sayıları okudum. Tabi ki gene çok keyif aldım. Ancak tarama kalitesi ilk üç kitaptaki gibi değildi ve Heavy metal dergisinden alınmış sayfalar vardı. Acaba orjinal taraması yok mu, yayınlanmadı mı bu serinin? Öyle olmasını daha çok isterdim.
Yine de çok keyifli bir çizgi romandı.
Saygılarımla.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,616
İzmir
Dispotik - postapokaliptik tarz hikayeleri severim.
Çingene serisini de severek okudum.
Teşekkürler üstadım.

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
188
sayın kardeşim odenat.homeric ve gandor 08 teşekkürlerimi kabul edin
yaşlı damarlarımdaki kanın akışını hızlandırdınız yine.güzel çalışmalarnızı
bizlerle karşılıksız paylaştığınız için sağolun arkadaşlar
asimreis izmir 1951

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,827
Dördüncü kitaptaki iki eksik sayfayı tamamladım. Eksik sayfaları benimle paylaşan okan1964 dostumuza çok teşekkürler.