Cin - Sekizinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Merhabalar,

Fransa'nın en çok beğenilen ve satan serilerinden olan Cin'in 8. kitabının çevirisi bitti. Daha önce Türkiye'de geçen birinci sezon çizgidiyarı'nda paylaşılmıştı. Ben Afrika'da geçen 2. sezonu ve Hindistan'da geçen 3. sezonu sizlerle paylaşacağım.

Şu ana kadar serinin 12 kitabı yayınlandı. Bu sene yayınlanacak 13. kitapla seri sona erecek. Umarım biz de Fransa ile birlikte seriyi bitireceğiz.

Herkese keyifli okumalar.

Couv_80334.jpg

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
İlk teşekkürü ben edeyim sayende okumadığımız kitap kalmayacak çok teşekkür ederim ellerine sağlık Odenat

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Ellerinize sağlık çok güzel kitaplarla bizleri tanıştırıyorsunuz sayenizde Fransa'dan geri kalmıyoruz.
Paylaşım için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Bugün çarpılma günüm sevgili odenat.Bu çarpılmalar beni kendime getiriyor. teşekkürler.

YENİÇERİ

Yeni Üye
9 Ocak 2015
86
179
Hemen görmek isterim kendi adıma sayın odenat, ama senin bütün çalışmaların üst düzey olduğu için sen bilirsin diyorum ve senden gelecek şaheserlere şimdiden sabırsızlanmaya başladım, iyi ki varsınız

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
en çok beğenilen ve satan cümlesinin çekiciliğiyle indirip inceledim. ilginç geldi beğendim. inşallah arada aksilik olmazda seriyi tamamlarsın. çeviri için güzel ve isabetli bir seçim yapmışsın

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Odenat'ı izlemek çok keyifli,
Elinize sağlık üstadım;
üçüncü sezonun son kitabı
henüz çıkmadı madem, bu seri
tamamlanınca dönmek üzere,
yeni bir seriyi okuyabiliriz; ama