Çingene - Birinci Sezon - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Üçüncü kitapla ile birlikte çingene dizimizin ilk sezonu tamamlanmış oluyor.

Serimizin kapakları sayın Homeric'den, orijinaller sayın gandor08'den, çeviri ve balonlama da bendenizden geliyor.

Herkese keyifli okumalar

Not: Biliyorsunuz sansüre karşıyız. Eh, bu da yarı manga yarı frankofon. Dolayısıyla bâzı dostları rahatsız edici sahneler olabilir :)

İlk kitap homeric dostumuzdan;

http://www.cizgidiyari.com/forum/homeric/70895-gipsy-cingene-yildizi.html

İkinci Kitap;

Üçüncü Kitap;

gipsycouv03.jpg

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Sevgili odenat ,
Bu ne kadar da güzel bir sürpriz oldu.
Çok teşekkür ederim , ellerinize sağlık.
Bu arada korsan kitaplarından eksik kalanlar ile ilgili gelişmeler var mı acaba ?
Mesela Belem , Baraküda gibi .
Tekrar teşekkür ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
İnan heyecanla bekliyordum..
Hatta niye bu kadar gecikti diye düşünmedim de değil..
Sabırsızlıkla akşamı bekleyeceğim..
Teşekkürler..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Teşekkürler arkadaşım.
İlk iki sayısını beğenerek okumuştum.
Üçüncüyü de ne zamandır bekliyordum.
Elinize sağlık.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Şimdi hızlı bir giriş yapıp yine bir seri tamamlar diye düşünüyordum, şaşırtmadın dostum :)
Ellerine sağlık, teşekkür ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Muhteşem kelimesi az gelir.
Zevkle takip ediyorum.
Eline,emeğine sağlık değerli dostum.
Teşekkür ederim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,112
İstanbul
Sevgili Odenat bir yayıncı ciddiyeti ile istikrarlı bir şekilde paylaşımlarına devam ediyor.
Gönülden teşekkürler.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Sevgili odenat ,
Bu ne kadar da güzel bir sürpriz oldu.
Çok teşekkür ederim , ellerinize sağlık.
Bu arada korsan kitaplarından eksik kalanlar ile ilgili gelişmeler var mı acaba ?
Mesela Belem , Baraküda gibi .
Tekrar teşekkür ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla

Merhabalar, Belem son derece yavaş ve sıkıcı olduğu için Shoryuken dostumuzla birlikte zamanımızı daha güzel çizgi romanlara ayırmaya karar verdik.

Baraküda ve Hannibal Meriadec serilerinde Fransa'yı yakalamış durumdayız. Barataria Korsanları'nın 8. kitabı geçen hafta yayınlandı, ben 5. kitapta kaldım çünkü internette bundan sonraki kitaplar bulunmuyor.

Elimde birkaç güzel korsan serisi daha var (örneğin Atlantik Kazazedeleri muhteşem) ancak şu anda onlara başlayacak zamanım yok. Çevirdiğim iki seri, Akrep ve Çingene tüm zamanımı alıyor.

Bunlar bittikten sonra, biliyorsunuz Cin serisi bu sene 13. kitapla sona eriyor. Türkiye'de geçen ilk 4 kitap forumda yayınlanmıştı. Ben de kalanını tamamlayayım diyorum. Erotik bir macera olsa da herkesin bayılacağına eminim.

Ayrıca benim forum kısmım biraz karışmış durumda, çok fazla çeviri olduğundan karışık duruyor. Bunları Sensei dostumuzun yapığı gibi kolay bulunur bir hale getirmem gerekiyor (zamanım olduğunda)

Görüyorsunuz, çok iş ama az zaman var :)

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
harika bir işçilik sevgili odenat emeklerin ödenir cinsten değil çok teşekkürler

not: keşke taramayı yapan arkadaş biraz daha özen gösterseymiş fulu sayfalar var çoğu yerde

ceymisbond

Yeni Üye
18 Ara 2014
16
209
çok güzel olmuş, ellerinize sağlık. kullandığınız font jeff campbell mı? biraz araştırdım ama tam bulamadım.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Üzerinden biraz zaman geçti. Genelde Comic Strip MN kullanıyorum.